EESTI SUPERGRUPP NIRG ANDIS VÄLJA OMA ESIMESE VIDEO

Möödunud aastal taaselustatud Eesti indieroki raskekaallastest koosnev Nirg (Ouu, Mees inc., Seltskond Pargis) andis välja Eesti esimese ametliku tuumaenergeetikat ning Paljassaare garaažikompleksi ühendava muusikavideo laulule “Maaelu”!

Thrillerimõõtu debüüt-muusikavideo on loodud Nirgi veel suhteliselt värskele “Maaelu” singlile, mida on juba lastud lugematul arvul kordi mitmetes raadiojaamades üle Eesti.

Nirgi solist ning filmitegija Frank-Leander Sapego iseloomustab muusikavideot järgnevalt: “Maaelu.” Sama kaalukaid sõnu kuuleme ka ansambli originaalkoosseisu kuulunud ning tänaseni tegutseva bassimehe Jaan Sinka suust: “Pidime Nirgi uue muusikavideo produktsioonikulude katmiseks üksteiselt laenu võtma.”

Lähiajal on oodata ansambel Nirgi poolt ka teist murrangulist ja laastavat singlit nimega “Ravila saatan” ning muusikatööstuse kuluaarides sahistatakse, et peagi suundutakse stuudiosse uue materjali kallale töötama. Seniks heida pilk aga muusikavideole, millesarnast Eestis varem pole nähtud!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.