APOLLO TOP 15 | EMA 2021 GALAL KUUS AUHINDA VÕITNUD NUBLU TUISKAS TAGASI PLAADIMÜÜGITABELI LIIDRIKS

Kui eelmise nädala reedel langes populaarse mõminaräppari nublu debüütalbum “Café Kosmos” Apollo plaadimüügitabelis üllatuslikult teiseks, siis värskes pingereas on äsja 6 Eesti Muusikaauhinda võitnud artist tipus tagasi!

Detsembri keskel avaldatud nublu helikandjal “Café Kosmos” teevad külalisartistidena kaasa gameboy tetris, Mikael Gabriel, Raul Ojamaa ja Buck Fuddi. “Panin siia kulbiga minevikku, teelusikaga olevikku ja näpuotsaga tulevikku. Rõõmu, kurbust, mõtisklusi ja lollusi. Siit leiab minu kõige paremaid omadusi ja kõige nõmedamaid külgi,” kommenteeris nublu CD/LP ilmudes. “Album on kirjutatud vahelduva eduga möödunud aasta jooksul ühes kohvikus, mitte eriti kaugel sealt, kus Sina elad.” 

Apollo TOP 15 eelmise nädala pronksikohalt hüppas teiseks Genka & DEW8 ühisalbum “Oleg”. Peagi on möödumas kümme aastat auhinnatud albumist “Oleg Kosjugini lugu”. Kuigi Kosjuginist pole ammu midagi kuulda olnud, pole ta ka kuhugi kadunud. Aeg on parajalt küps, et Genka riimide vahendusel taaskord oma mõtteid rahvaga jagada. Genka rõhutab, et kuigi album kannab nime “Oleg”, pole tegemist siiski järjega aastal 2011 ilmunud teosele. 

Tõelise üllatuse leiame aga kohalt number 3. Nädalaga hüppas lausa 11 kohta ülespoole topeltplaat Voldemar Kuslapi esitatud lauludega, mis nägi Eesti Kullafondi sarjas ilmavalgust juba aastal 2012. Mis see nüüd taas nii populaarne on? Sest Apollo poodides on 1. veebruarini käimas talvine allahindlus. 😉


Apollo TOP 15 (29. jaanuar):

1 (2) nublu – Café Kosmos
2 (3) Genka & DEW8 – Oleg
3 (14) Voldemar Kuslap – Eesti Kullafond [2CD]
4 (11) Anne Veski – Võta minu laul
5 (1) Sulev Nõmmik – Eesti Kullafond [CD/DVD]
6 TAAS Henry Laks – Eesti Kullafond [3CD]
7 TAAS AC/DC – Power Up
8 (8) Argo Aadli ja Indrek Ojari – Agulihärrad
9 (6) nublu – Café Kosmos [LP]
10 (5) Terminaator – Maailm vs. Lilian
11 (4) Joel Steinfeldt – Eesti Kullafond [3CD]
12 UUS Taylor Swift – Evermore
13 (9) Synne Valtri Band – 12 kuud
14 (15) Mari Jürjens/Pokinen – 27
15 TAAS Planeet – Hüperruum

Sulgudes positsioon eelmisel korral

Edetabel on koostatud Apollo kaupluste ja e-poe müügitulemuste põhjal ajavahemikul 22.-28. jaanuar.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.