KAIA-LIISA KESLER ANDIS VÄLJA INGERIGA KOOSTÖÖS SÜNDINUD ESIKSINGLI “CARRY ON” KOOS MUUSIKAVIDEOGA, MILLE AUTORIKS ON JAAGUP TUISK

Kaia-Liisa Kesler kirjutas Inger Fridoliniga juba 2019. aastal valmis loo “Carry On”, aga enne avaldamist otsustas Kaia-Liisa lugu pisut lihvida ja teha valmis ka muusikavideo. 19. jaanuaril 2021.a. nägi lugu ilmavalgust ja tegu on ühtlasi ka noore laulja esimese singliga.

Video filmiti Uue-Põltsamaa mõisas ja video autoriks on Jaagup Tuisk, kelle meeskonda Kaia-Liisa eelmise aasta Eesti Laulu konkursil kuulus. Lugu “Carry On” räägib sellest, kuidas rusuvatesse tunnetesse ei tohi kinni jääda, ja rasketest hetkedest tuleb pea püsti väljuda ning mõned asjad jätta selja taha selleks, et edasi liikuda.

Varasemalt on Kaia-Liisa olnud juba mitmeid aastaid tegev peamiselt muusikalilavadel. Lisaks on ta andnud üle Eesti mitmeid soolokontserte ja osalenud showprogrammides, kus on esitanud peamiselt teiste artistide loomingut. Oma YouTube’i kanalil kaverdab ta James Bay lugu “Us”, millel on praeguseks juba üle 80 000 vaatamise. Sel aastal aga on plaan keskenduda omaloomingule ja loodetavasti juba varsti tuua publiku ette ka järgmised lood.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.