“REPORTERI” TOP 10 | TABELI VETERAN “HALB VÕI HEA” ON NÜÜD KONKURENTSIST VÄLJAS

Liis Lemsalu singel “Halb või hea” (foto: Martin Dremljuga)

20 nädalat Kanal 2 muusikatabeli Eesti TOP 10 hääletuses vastu pidanud Liis Lemsalu singel “Halb või hea” langes värskes nimekirjas viiendalt astmelt üheksandaks ning reeglite tõttu enam edasi ei pääse. Tabelil vahetus ka liider – esinumbrina särab nüüd Cityflashi ja Laura-Ly träkk “Las mina proovin siis ka”.

Isegi kui Sa pole esikohalugu kuulanud, võib selle pealkiri tuttav tunduda. Seda seetõttu, et tegu on omaaegse menubändi Mr. Happyman hiti “Las mina proovin siis ka” kaveriga. “Mul oli ammu plaanis teha üks hardstyle suunaga lugu eesti keeles ja selleks sai Sven Lõhmuse poolt ka nõusoleku saanud legendaarne hitt, mille järgi mina omal ajal koolipidusid tegin ning mis oli minu 1990ndate üks lemmilugusid,” ütles Cityflash ehk Meelis Eskola detsembris singli ilmudes.

“Lugu sündis koos sõbra Nikita Izotoviga, kes on hardstyle muusikat juba ammu aega produtseerinud ning kui ma idee ja viisi ette mõmisesin arvas sõber, et see on out of box, aga just seda ma tahtsingi ning me saime just sellise tulemuse, mille järgi ma ise peol täiega pidutseksin,” lisas Cityflash.

Lugu hääletati Eesti TOP 10-s esikohale teist korda, esmakordselt juhtus see üle-eelmisel nädalal.

nublu ja Mikael Gabrieli bängeril “Universum”, mis on jaanuari lõpus toimuva Eesti Muusikaauhinnad 2021 galal nomineeritud nii Aasta Parima Laulu kui Aasta Muusikavideo kategoorias, täitus Kanal 2 musatabelis 10 tabelinädalat ning seekord kuulub sellele 2. koht. Muide, sel neljapäeval ületas loo muusikavideo YouTube’is miljoni vaatamise ja 1000 kommentaari piiri ning tegu pole hitiga ainult Eestis, sest Soome ametlikus singlitabelis paikneb lugu praegu kõrgel 7. positsioonil. 

Eesti TOP 10 pronksmedalilt pole kuhugi liikunud villemdrillemi ja gameboy tetrise koostöösingel “soolane värska”, mille kallal alustasid artistid tööd juba 2019. aastal, aga kiire elutempo tõttu jäi plaan veidi soiku. Kaua tehtud kaunikene – Raadio 2 muusikaküsitlusel Aastahitt 2020 saavutas see 10. koha.

Ülejäänud positsioonid jäägu juba Sinu teraste silmade uurida, enne aga kõlagu võidulaul!


Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (15. jaanuar):

1 (6) [3] Cityflash feat. Laura-Ly “Las mina proovin siis ka”
2 (1) [10] nublu x Mikael Gabriel “Universum” 
3 (3) [8] villemdrillem feat. gameboy tetris “soolane värska”
4 (4) [2] Andrei Zevakin & Pluuto “Wingman”
5 UUS [1] Uku Suviste “The Lucky One”
6 (7) [11] NOËP x CHINCHILLA “On My Way”
7 UUS [1] Sibyl Vane “Love Department”

8 (2) [14] Jaagup Tuisk “Bachata”
9 (5) [20] Liis Lemsalu “Halb või hea”
10 UUS [1] Jyrise feat. Tuhat Nägu x Kriim “Kesklinn”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord astuvad võistlustulle:

∙ Genka & DEW8 “Tahan olla nagu Genka”
∙ Greip “Marutuul”
∙ Koit Toome “We Could Have Been Beautiful”

Järgmist pingerida saab aidata kokku panna siin.

Lõpetuseks kuulakem laulu, mis saavutas täpselt viis aastat tagasi (15.01.2016) Eesti TOP 10-s teise koha. Selleks on ansambli Terminaator singel “Las tuiskab”: 

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.