WAF LAULUKOOL AVAB UKSED KA TARTUS, REGISTREERIMISE TÄHTAEG SISSEASTUMISKATSETEL OSALEMISEKS ON 14. JAANUAR

1. veebruaril avab erahuvialakool WAF Laulukool lisaks Tallinna koolile filiaali ka Tartu kesklinnas aadressil Raekoja plats 10. Katsed uute lauljate vastuvõtmiseks WAF laulukooli toimuvad Tartus 17. jaanuaril.

WAF Laulukooli on oodatud kõik, kes armastavad laulmist olenemata tasemest ja muusikastiili eelistustest, algajatest professionaalideni. Lapsi vanuses 3-12 aastat oodatakse Laste Laulukooli, noored vanuses 13-17 on teretulnud Noorteakadeemiasse ja täiskasvanuid alates 18 eluaastast oodatakse end arendama vokaaltehnika kursustele. Ülemist vanusepiirangut WAFis ei ole.

Katsetele registreerimiseks tuleb täita ankeet. Registreerimise tähtaeg Tartu katsetel osalemiseks on 14. jaanuar. Loe lähemalt katsete kohta siit!

Samuti avab WAF Laulukool sel aastal esimest korda nii Tartu kui Tallinna WAFis täiskasvanute “viisipidamatute” kursuse. Kuigi viisipidamatus on müüt, siis leidub väga palju inimesi, kes arvavad, et nad ei pea viisi, kuigi väga tahaks osata laulda.  Tartu grupi komplekteerimine toimub laulukatsete päeval, 17. jaanuaril (vestlused Tallinnas on juba toimunud). Koroonaviiruse leviku tõttu korraldatakse vastuvõtuvestlused veebi teel, videokõnes.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.