📊 MUUSIKAPLANEEDI TOP 10 | EDETABELI TIPU VALLUTASID TAAS KERLI T. & RAGNAR, LOOGA “PAREMAT EI OLLA SAA”

Ragnar ja Kerli T.

Kui eelmisel nädalal tõusid MuusikaPlaneedi TOP 10-s esikohale Ott Lepland ja Púr Múdd, singliga “Vaikida võib”, siis nüüd on tabeli tipus tagasi Kerli T. ja Ragnari esitatud pala “Paremat ei olla saa”, mille viis on tuntud üleilmsest hitist “The Best”. 

Loo “Paremat ei olla saa” üks esitajatest Ragnar Huoponen rääkis eelmise aasta novembris MuusikaPlaneedile, et Bonnie Tyleri / Tina Turneri hiti “The Best” tõlkeloa saamine oli projekti kõige väljakutsuvam osa. “Lugu esindab kaks firmat ja mõlema käest tuli luba saada. Sel teel aitasid mind suuresti EAÜ [Eesti Autorite Ühing – toim.] ja sain ka näpunäiteid Aapolt [Aapo Ilveselt – toim.]. Kokku sai saadetud mitukümmend meili. Lühidalt kokkuvõttes sooviti tõlget-tagasitõlget ja mp3 faili meie versioonist. Kuid eks neid nõudmisi oli palju veel. Jah, firmade esindajad ja otsustajad kuulsid valmisprodukti ja andsid meile loa avalikustada,” kommenteeris Ragnar. Ponnistused olid aga kindlasti seda kõike väärt, sest “Paremat ei olla saa” hääletati meie TOP 10 pingerivis esikohale juba seitsmendat korda! 

Võiduloole järgneb popdiiva Anne Veski singel “Kui mind armastad…”, mis kerkis neljandalt platsilt teiseks ning kolmandal positsioonil asub jätkuvalt ansambli Sorus träkk “Ma ei tea millal ma suren”. Muide, 6. jaanuaril toimus veebiraadios Tagatuba FM Soruse uue singli esitlus, kuid ametlikult pole rokkbänd ahjusooja lugu veel avaldanud. 

Ott Lepland & Púr Múdd on oma ühise lauluga “Vaikida võib” langenud tipust neljandaks ja viiendalt kohalt leiame uue tulija – noore räppari MC Kenny pala “Kunsti pärast”. Seega on kogu edasipääsev esiviisik seekord eestikeelne!


MuusikaPlaneedi TOP 10 #284 (11. jaanuar):

1 (2) [9] Kerli T. & Ragnar “Paremat ei olla saa” (23.01%)
2 (4) [7] Anne Veski “Kui mind armastad…” (19.02%)
3 (3) [8] Sorus “Ma ei tea millal ma suren” (17.18%)
4 (1) [4] Ott Lepland x Púr Múdd “Vaikida võib” (11.66%)
5 UUS [1] MC Kenny “Kunsti pärast” (8.28%)

6 UUS [1] Karl-Erik Taukar Big Band “HUA!” (7.36%)
7 UUS [1] Jüri Pootsmann “Magus melanhoolia” (6.13%)
8 (5) [2] Jaagup Tuisk, Uku Suviste & Koit Toome “Viimane talv” (4.91%)
9 UUS [1] UTOOPIA feat. CatCat “Lendame Kuule” (1.84%)
10 UUS [1] Arg Part “Reaalne” (0.61%)

Hääli: 326 (aitäh!)

Reeglite kohaselt pääsevad edasi vaid esiviisikusse hääletatud laulud. Neid üritavad nüüd tabelist välja puksida viis uustulnukat:

Greip “Marutuul”
Jyrise feat. Tuhat Nägu x Kriim “Kesklinn”
Kosmikud “Tantsin kaua tantsin”
MARHEN & KAOS “Feels”
Vikat “Kägu” 

Värske gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ja läheb lukku pühapäeval, 17. jaanuaril kell 23.59. Tuld! 🔥

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.