NUBLU VALMISTUB OMA JÄRGMISE MUUSIKAVIDEO FILMIMISEKS

Foto: Rauno Liivand

Detsembris 2020 nägi ilmavalgust populaarse mõminaräppari nublu kauaoodatud debüütalbum “Café Kosmos”, mis kannab sellel nädalal Raadio 2-s Nädala Plaadi tiitlit. Väga harva intervjuusid andev nublu räägib R2-s Koit Raudsepale nädala jooksul oma uuest helikandjast ning teisipäeval selgus jutuajamise käigus ka see, milline lugu saab tema järgmiseks singliks.

nublu sõnul algas “Café Kosmose” salvestusprotsess aasta tagasi – jaanuaris 2020, kuid põhihoo sai salvestamine sisse sügisel, kui lähenema hakkasid erinevad tähtajad.  

Albumi CD-versiooni kolmes loos teeb kaasa gameboy tetris, kellega koos avaldas nublu augustis 2019 singli “für Oksana”, mille muusikavideot on tänaseks päevaks YouTube’is vaadatud lausa 5,2 miljonit korda. R2-le antud intervjuus selgus, et nublu järgmine videosingel tuleb taas välja koos gameboy tetrisega ning see kannab nime “Paraadna”, mis on “Cafe Kosmose” plaadil teine träkk.

nublu jutustas Koit Raudsepale, et lugu “Paraadna” salvestati Tallinnas, Türi tänava stuudios koos Raul Ojamaa ja gameboy tetrisega. “Jõime viskit ja siis hakkasime tegema,” märkis räppar. gameboy tetrisega tutvus ta aprillis 2018 Võsul, ühises seltskonnas. “Kusagil mändide vahel, ega ma väga palju ei mäleta,” ütles artist. “Mõnus hommik oli. Päike paistis, Võsu männid, mõnus pehme sammal – seal me kuidagi vennastusime. Ma tegin isegi paar lugu seal nendega O kõrtsis.”

Muusikavideot pole palale “Paraadna” veel filmitud, oodatakse koroonaviiruse leviku vähenemist ning siis aetakse seltskond kokku. Lugu ise sündis nublu sõnul kiirelt ja orgaaniliselt.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.