📊 MUUSIKAPLANEEDI TOP 10 | JÕULUTABEL! 🎁

Imeline jõuluaeg ongi lõpuks kätte jõudnud, häid jõule kõigile! 🎄🎅 MuusikaPlaneedi TOP 10-s tuli vahepeal pisike paus sisse, aga avaldame nüüd 7.-13. detsembril toimunud hääletuse tulemused ja läheme oma asjadega hoogsalt edasi! 😉

Enne veel kui värske tabeli juurde asume, tuletame meelde, millised laulud panid kinni MuusikaPlaneedi eelmiste aastate jõulutabelid:

Nüüd siis trummipõrin 🥁 – ja teade, et 2020 a. jõulude number 1 lugu kannab pealkirja “Paremat ei olla saa”, esitajateks Kerli T. & Ragnar, palju-palju õnne!

Edetabeli jälgijad teavad, et “Paremat ei olla saa” paikneb siin pingereas esikohal kuuendat korda ja nagu juba varem kirjutanud oleme, on tegu Bonnie Tyleri 1988. a. avaldatud laulu “The Best” eestikeelse versiooniga, mille originaali laulis kuulsaks ka Tina Turner. 

Tabeli teine ja kolmas koht püsivad samuti muutumatuna, seega hõbemedalile hääletati popdiiva Anne Veski särtsakas laul “Kui mind armastad…” ning pronksile ansambli Sorus pala “Ma ei tea millal ma suren”.

Küll aga leiame uued tulijad positsioonidelt 4 ja 5. Neljandalt astmelt stardib alternatiivse rock and rolli bänd Bourbon Sugar, oma äsjailmunud debüütalbumi “Make a Wish” nimilooga, mille sõnum on laiemas laastus see, et unistused viivad helgemasse homsesse päeva, ent ka ainult unistamisest ei piisa – kõik suured muutused, nii isiklikus kui globaalses plaanis, algavad Sinust endast.
Viiendale platsile jõudis Ott Leplandi & elektroonilise duo Púr Múdd ühine singel “Vaikida võib”, mis räägib sellest, kuidas sageli võtame kõike oma elus iseenesest mõistetavana ja hakkame seda väärtustama alles siis, kui meil seda miskit enam ei ole.

Kogu tabeli leiab võiduloo lüürikavideo alt ja veelkord – häid jõulupühi kõigile! 


MuusikaPlaneedi TOP 10 #281 (24. detsember):

1 (1) [6] Kerli T. & Ragnar “Paremat ei olla saa” (24.22%)
2 (2) [4] Anne Veski “Kui mind armastad…” (17.08%)
3 (3) [5] Sorus “Ma ei tea millal ma suren” (13.98%)
4 UUS [1] Bourbon Sugar “Make a Wish” (9.94%)
5 UUS [1] Ott Lepland x Púr Múdd “Vaikida võib” (8.39%)

6 (5) [5] nublu x Mikael Gabriel “Universum” (6.83%)
7 UUS [1] Koit Toome “We Could Have Been Beautiful” (5.90%)
8 (4) [2] Sulliwan Unplugged “Mööduja” (4.97%)
9 UUS [1] Stig Rästa “Jõulud sinuga” (4.66%)
10 UUS [1] Curly Strings x nublu “Olge terved, tütrekesed!” (4.04%)

Hääli: 322 (aitäh!)

Reeglite kohaselt pääsevad edasi vaid esiviisikusse hääletatud laulud. Neid asuvad nüüd ründama viis uustulnukat:

Jalmar Vabarna ja Marianne Leibur “Õhtu ilu”
Merit ja Märten Männiste “Nüüd jõuluaeg on käes”
Planeet feat. nublu “UFO DISKO 300” 
Renate “Õnne soovime”
Silver Sepp ja Kristiina Ehin “Kojujõudmine”

Värske gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ja läheb lukku juba loetud päevade pärast – pühapäeval, 27. detsembril kell 23.59. Tuld! 🔥

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.