KUULA JANIKA SILLAMAA ESITATUD LAULU “TORM”!

Laulja, helilooja ja muusikalinäitleja Janika Sillamaa avalikustas omakirjutatud loo pealkirjaga “Torm”.

“Suve ja sügise piiril sai kirjutatud üks muusikapala. Lugu oli mõeldud Vormisil vändatud filmi “Torm” lõputiitrite alla. Kuidagi juhtus nii, et laul hakkas oma elu elama ja nüüd saab seda ka iseseisvana kuulata,” kirjutab Janika Sillamaa sotsiaalmeedias.

“Vahel juhtub nii, et mõtled teha midagi tagasihoidlikku ja nähtamatut, aga siis on järsku sinu kõrval inimesed, kes ei lase selleks väikeseks jääda.

Aitäh Karoliina Kreintaal, Merlin Porkma, Oliver Mazurthsak, Martti Laas, Karl Helmeste, Andrus Muuga, Franck Reisner ja Studio89.

Tekst inspireeritud Shakespeare’ist. Täpsemalt Prospero hüvastijätu monoloogist.”

Kuula lugu:


William Shakespeare’i ainetel valminud fantaasiafilm “Torm” on Kaari Sillamaa Kaunite Kunstide Kooli 29. film, mille võtted toimusid 2020. aasta juulikuus Vormsi saarel ja Tallinna lahel. Mängivad 38 Kaari Sillamaa Kaunite Kunstide Kooli õpilast.

Filmi tutvustus:

“On torm, on saladuslik muinasjutuline saar, kuhu satuvad pääsenud hukkunud laevalt. Saare isehakanud valitseja on maag Pera, kes elab vanas majakas koos oma noorema õe Miraga, kellega koos ta aastaid tagasi saarele sattus.

Tormis hukkunud laeva pardal reisib Pera ning Mira õde Tonja ja sealt hakkavad sündmused hargnema.”

Vaata treilerit:


Filmi saab endale soetada siit.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.