BARUTO JA MATTIAS NAAN PANID NUBLUGA LEIVAD ÜHTE KAPPI NING AVALDASID UUE VIDEO

nublu merch (foto: Mihkel Sillaots)

Äsja Universumi päästmise missioonilt naasnud nublu paiskas müüki uut fännikaupa. Muusikule omaselt polnud tegemist pelgalt teadaandega, vaid uudist illustreerib pea kolmeminutiline video, kus võib lisaks Barutole ja Mattias Naanile veel teisigi tuntud nägusid silmata.

Uut fännikaupa tutvustavas videos toimub osa tegevustikust ümarlaua taga, kus jälgitakse telerit, mille sisu ühel hetkel telepildi abil peamiseks kujutatavaks looks saab. Filmi- ja seriaalisõbrad võivad märgata siinkohal sarnasust ühe tuntud Netflixi sarjaga. Kas oskad aimata millisest seriaalist on jutt?

Lisaks reklaamvideo loojatele pole ka uue fännikauba disainerid end tagasi hoidnud. Valikus on nii silmapaistvaid pusasid ühes vihjetega tuntud eesti avaliku elu tegelastele, minimalistliku joonega ülerõivaid kui ka kelmikaid peakatteid, mis annavad lootust, et ühel hetkel saabub ka soe suvi.

Kirsiks tordil on müügimeheks kehastunud Mattias Naan ning ümarlaua taga koosolekul olev Baruto. Kes on ülejäänud kolm tegelast, kes ühes sumomaadlejaga laua taga istuvad ja ootavad pingeliselt, et laua keskel olevat punast nuppu vajutada? Seda saab teada juba värskest videost!

nublu fännikaup on saadaval nublu veebipoes aadressil www.nublufy.ee.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.