LIIS LEMSALU HITTLUGU “HALB VÕI HEA” SAI TANTSULISE REMIXI

Augustis koos kantrihõngulise videoga ilmunud Liis Lemsalu hittlugu “Halb või hea” sai tantsulise remixi vaid 17-aastase DJ ja produtsendi Kremori käe läbi.

Neli aastat tagasi muusika teekonda alustanud noormehe põhiliseks žanriks on Slap House. “Raadiost Liisi loo originaali kuuldes käis peast läbi mõte, et äkki on sellest võimalik teha tantsulisem remix. Algselt oli produtseerimise kõige raskem osa vokaali ära isoleerimine, aga hakkama ma sain. Esimest versiooni tegin kaks nädalat, päevas umbes 1-5 tundi. Kui see valmis sai, saatsin ma selle tuntud DJ/produtsendile Siimile. Siimi andis sellele väga hea tagasiside ja korraga mõtlesin, et vahet pole, teeb juba Instagrami story ka sellest, kuidas ma seda laulu teen, tägisin Liisi ka sinna. Nii see kõik alguse sai,” jutustab Kremor koostöö kujunemisest.

Liisi sõnutsi annab see remix loole just sellise astumise, mis paneb koheselt jala tatsuma. “Ma ise väga fännan lugude remixe ja see on kindlasti üks neist, mida on hea nautida nii päeval, kui ka öösel,” on lauljatar veendunud.

Värsket “Halb või hea” Kremor Remixi saad kuulata YouTube’ist:


Originaali saab meenutuseks kuulata-vaadata siin:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.