UUS EESTI POPPARTIST RIVERCREEK AVALDAS ROMANTILISE DEBÜÜTSINGLI “YOUNG LOVE”

Foto: Alex Medvedev

Rivercreek’i muusika taga on laiemale avalikkusele ehk rohkem trummarina tuntud Siim Jõgioja, kes on tänaseks valmis esitlema oma uhiuut sooloprojekti. Romantiline pop-ballaad “Young Love” on Rivercreek’i debüütsingel. Loole on andnud oma hääle ja panuse muusikud Margus Koroljov ja Eesti otsib superstaari saate 7. hooajal 4. koha saavutanud Helis Järvepere-Luik.

“Young Love” räägib noores eas tekkinud armastusest läbi elu erinevate etappide. Loo autorite Siimu ja Marguse sõnul on lool sügav isiklik sõnum. “See põhineb tõestisündinud kogemusel. Lugu räägib sellest, et on olemas muinasjutuline armastus, mis algab noores eas ning olenemata raskustest kasvab ning süveneb aja jooksul,“ kirjeldab Margus Koroljov värsket lugu.

Ehkki Siim Jõgioja on juba aastaid lugusid omal käel produtseerinud ja sahtlisse kirjutanud, pole seni avalikult tema sulest ühtegi lugu kuulda olnud. “Kuna ma kõiki instrumente sajaprotsendiliselt ei valda, siis kogu muusikaloome protsess venis pikaks. Koostöö Marguse ja Helisega muutis selle protsessi palju lihtsamaks. Marguse kutsusin tegelikult appi ühele teisele loole kitarri mängima. Erinevaid ideid läbi kuulates tekkis selle looga koheselt hea klapp ja asi sai tõsiselt ette võetud. Helis tuli esialgu taustavokaali laulma, aga kuna tema hääl on niivõrd võimas ja toekas, siis andsin talle hoopis salmiosa. Margus ja Helis on äärmiselt andekad muusikud, seega olen kindel, et teeme veel koostööd,” ütleb Rivercreek’i ninamees Siim Jõgioja.

Rivercreek’i debüütsingel “Young Love” on nüüd lisaks Spotify-le kuulatav ka teistes digikanalites.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.