HITIHOIATUS! OTT LEPLAND JA PÚR MÚDD ÜLLATAVAD NÄDALA LÕPUS KUULAJAID ÜHISE SINGLIGA

Ott Lepland ja Púr Múdd on pikalt koos stuudios istunud ning selle nädala lõpus näeb ilmavalgust nende ühiselt valminud singel “Vaikida võib”. Elektroonilise duo Púr Múddi jaoks on Otiga ilmuv lugu koosseisu esimeseks eestikeelseks singliks, varasemalt on duo vaid ingliskeelset muusikat välja lasknud.

“Koostöö Púr Múddi poiste Oliveri ja Joonataniga on olnud väga sümpaatne ja muhe. Poisid on oma ala kindlad professionaalid ja muusikaline mõtlemine liikus meil antud loo puhul ühes suunas. Olen alati hinnanud Púr Múddi puhul nende loomingu sügavust ja seda, et neil on igal lool kindel sõnum, mida läbi muusika soovitakse ühiskonnale edastada. Mul on väga hea meel, et saan nendega koostöös avaldada uue loo ja näidata ka ennast seeläbi muusikaliselt täiesti uuest nurgast,” räägib Ott Lepland elektroonilise duoga koostöö tagamaadest.

Ott Leplandi eelmise singli “Lootuses” puhul oli tegemist ballaadiga, mis oli kirjutatud koostöös produtsendi Karl-Ander Reismanniga. Uue loo kohta ütleb Ott kuulajatele vihjeks, et tulemas on üks mõnusalt tantsuline ja kaasahaarav lugu.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.