ELMARI TOP 10 | ÖED MÖLLAVAD JÄLLE ESIKOHAL

Öed

2018. aastal asutatud duo Öed, kuhu kuuluvad Tuuli Rand ja Kristel Aaslaid, asub singliga “Ja ma luban sulle” juba kolmandat nädalat järjest raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabelis esikohal. Tabelinädalaid on sellel oktoobri alguses ilmunud laulul kirjas viis.

“”Ja ma luban sulle” räägib loo pisut sellisest stalkermode stiilis armastusest. Teate küll, kui üks pool on nii sees, aga teine pool isegi ei tea, et oled temasse armunud. See on tihtipeale näiteks iga suhte algusfaasis, et üks pool ei julge sammu teha ja teine pool ei teagi, et midagi üldse toimuks. Aga see kõik toimub justkui mullikile sees, ehk siis unistustes,” kirjeldas Tuuli Rand laulu olemust.

Neljandalt astmelt on teiseks hüpanud pala “Tahmanägu” kollektiivilt pitsa, mille moodustavad räpparid reket, Estoni Kohver ja boipepperoni. Neist esimene ütles teisipäeval Raadio 2-le antud intervjuus, et pitsa debüütalbum on salvestatud ja see näeb ilmavalgust jaanuari teisel nädalal. Küsimusele, kas nublu helikandja “Café Kosmos” ilmumine 14. detsembril lõi pitsa albumi ilmumise plaanid sassi, vastas reket: “Mingisugune sekkumine seal kindlasti on. Ei ole lihtsalt mõtet kuhjata asju ja meelega tahaplaanile ilmselt jääda või siis neid reliise segada samal päeval. Mingi tõde seal ikkagi on, jah.” 

Eesti lugude edetabeli kõrgeim uustulnukas – lugu pealkirjaga “Põhjani” – paikneb 3. kohal ning selle esitajaks on ansambel Terminaator, kes andis hiljuti välja uue albumi “Maailm vs. Lilian”, millel ka “Põhjani” kenasti peal. Kuigi seoses eriolukorraga peab bänd jätma ära helikandja esitluskontserdid Harjumaal, siis detsembris loodetakse siiski üles astuda Viljandis, Pärnus, Jõgeval, Moostes ja Rakveres. Pileteid saab osta siit.      


Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (28. november):

1 (1) [5] Öed “Ja ma luban sulle”
2 (5) [4] pitsa (reket, Estoni Kohver, boipepperoni) “Tahmanägu”
3 UUS [1] Terminaator “Põhjani”
4 (4) [12] Liis Lemsalu “Halb või hea”
5 (7) [3] Sadamasild “Lähen”
6 UUS [1] Metsakutsu feat. Genka “Hammustatud sõõrik”
7 (6) [13] Miljardid “Savi” [Tabeli veteran]
8 (2) [6] Jaagup Tuisk “Bachata”
9 (3) [3] Eleryn Tiit “Ma enam sind ei tea”
10 (10) [4] Uku Suviste “Torman tulle”

Edetabelist väljas: 1) Grete Paia & Pluuto “Johnny Bravo” (9 nädalat tabelis, neist kahel korral 4. kohal); 2) Köömes “Vari” (1 nädal tabelis, positsioonil #9)

Võimalikud uued tulijad järgmiseks tabeliks: 1) nublu & Mikael Gabriel “Universum”; 2) Rita Ray & Vaiko Eplik “See pole nii”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.