HITIHOIATUS | VILLEMDRILLEM JA GAMEBOY TETRIS ANDSID VÄLJA HOOGSA ÜHISSINGLI “SOOLANE VÄRSKA”

Kuvatõmmis videost

villemdrillem üllitas uue koostööhiti, seekord gameboy tetrisega – “soolane värska”. Lüürika, muusika ja produktsiooniga aitas artiste kollektiivist Pitsa tuntud boipepperoni. Loole tehti ka humoorikas telesaate stiilis video, kus villemdrillem on kehastunud talendisaate “Lihvimata teemant” juhiks.

Looga “soolane värska“ alustasid artistid juba eelmisel aastal, kuid kiire elutempo tõttu jäi plaan veidi soiku ja algul plaaniti lugu palju rahulikumas ja meloodilisemas võtmes.

Sel aastal võeti lugu sahtlist uuesti välja. “Sihtisime reliisi suve lõppu, aga kiirustada ei tahtnud me looga kumbki, nii et lasime lool peale esimest salmi ning bridge’i ja refrääniideed taas veidi laagerduda ja tegelesime muude asjadega. Ma ise olen väga elevil uue singli pärast, sest Elinaga loost (“niiea”) on päris palju möödas ja see tunne, mis sa saad uue loo reliisides, on kohati kirjeldamatu.

Lisaks sain üle pika-pika aja teha midagi oma hea sõbra boipepperoni instrumentaalile. Temaga meil see tõsisem muusikaline teekond üldsegi hakkas. Lugu ise on lihtne ja mänglev, kuid sõnum samas kurb – kaaslane on jätnud järjest rohkem märke endast sinu koju ning kõik sujub, kuid ükshetk otsustab ta ikkagi lahkuda,” annab villemdrillem ülevaate laulu sünniloost ja olemusest.

Ja gameboy tetris võtab oma refrääniga teema kokku: “Silmis pisarad nagu soolane värska.”

Muusikavideo tehti Nord Creative Agency poolt ja see tutvustab villemdrillemit ja gameboy tetrist talendisaate “Lihvimata teemant” pilootepisoodis, kus saatejuht, keda kehastab villemdrillem, otsib eriskummalist talenti, keda maailmaga jagada.

Video režissööri Rauno Polmani sõnul on video kombineeritud kogum mõlema peaartisti ideedest: “Peamiselt imponeeris räpparitele muusikavideo loomine telesaate vormis, millega sai esmakordselt Eestis katsetatud. “soolane värska” laulusõnad ja telesaade “Lihvimata teemant” sümboliseerivad mõlemad erilise inimese või suhte leidmist, mida tegelikult ei soovita kaotada.”

Mitmete saates ja videos osalejate hulgas teeb oma etteaste ka helirežissööri rollis boipepproni, rahva rõõmustajana Franz Malmsten ja ühe külalisena külvas action-segadust “Selgeltnägijate tuleproovist” tuntud hobinäitleja-režissöör Toomas Aria, kehastudes talendisaates oma debüütfilmi “Õiglus” peategelaseks Ahtoks.


Lugu Spotifys

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.