TANEL PADAR JAGAB ISIKLIKKE HETKI UUEL SOOLOLUGUDE KOGUMIKUL “SINU AEG”

Oleme MuusikaPlaneedis juba mitmel korral kirjutanud Tanel Padari värskest kogumikust “Sinu aeg”, mille eeltellimine algas nädal tagasi veebipoes 311.ee. Täna, 20. novembril ilmus helikandja ka ametlikult ja kuulaja leiab sellelt 11 Padari soolosinglit.

Tanel Padar on tänaseks üle kolme aasta tegutsenud sooloartistina ning nüüd on võimalus kuulata selle aja jooksul ilmunud hitte kompaktselt ühel plaadil. Soolokarjäärile andis 2017. aasta kevadel võimsa avapaugu hittsingel “Parem veelgi” ning järgnesid mitmed tänaseks tuntud ja Eesti raadiojaamades palju mängitud lood nagu näiteks “Tartust Pariis”, “Maagia”, “Soovin head”, “Sinu aeg” ning värskeim, sel suvel koostöös Lennaga ilmunud singel “Uues valguses”. Kõik need lood on loomulikult kogumikul olemas.

“Album “Sinu aeg” sisaldab viimase kolme aasta jooksul salvestatud lugusid, millest enamus on ilmunud ka singlitena. Olen juba aegu tagasi olnud seda meelt, et albumite salvestamine on mineviku teema, aga tore on ikkagi mingi periood ühtse tervikuna kokku võtta,” räägib Tanel. “Kuna need aastad on olnud väga emotsionaalsed ja täis isiklikke sündmusi, on sellel albumil minu isiklikku elu oluliselt rohkem kui varasematel.”

Album “Sinu aeg” on nüüd müügil kõigis hästivarustatud muusikat müüvates kauplustes ning veebipoodides. Signeeritud versiooni on võimalik soetada 311.ee veebipoest. Ette saab tellida ka detsembris ilmuvat vinüülplaati.


Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.