“REPORTERI” TOP 10 | ESIKOLMIKUSSE HÄÄLETATUD LOOD ON TAASKORD “UNIVERSUM”, “ON MY WAY” JA “BACHATA”

nublu ja Mikael Gabriel (foto: Ville Linna)

Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabeli Eesti TOP 10 esikohaomanikud on teist nädalat järjestikku kodumaine mõminaräppar nublu ja soome artist Mikael Gabriel, träkiga “Universum”. Meeste selja taga püsivad NOËP ja CHINCHILLA, palaga “On My Way” (#2) ning bachatat tantsiv Jaagup Tuisk (#3).

Seega on Eesti TOP 10 esikolmik täpselt sama, mis eelmisel korral. Võrdlemisi sündmusevaesel nädalal leiame edasipääsevast TOP 7-st ainsa uue tulijana Laura-Ly esitatud loo “Another Day”, mis rebis avanädalal kuuendale platsile. Tegu on lauljanna sooloprojekti kolmanda ametliku singliga ja räägib kadunud armastusest, mis tahes-tahtmata ikka tagasi ilmub ja siis taaskord ära kaob.

Kuigi Uku Suviste aktuaalne sinku “Torman tulle” langes oma viiendal tabelinädalal üheksandaks ja sellega on ka loo tabelitee nüüd lõppenud, siis endiselt on – õige napilt – veel pingereas Uku suvehitt “Müüdud ja pakitud” (#7), millel kirjas juba 24 nädalat.


Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (20. november):

1 (1) [2] nublu x Mikael Gabriel “Universum”
2 (2) [3] NOËP x CHINCHILLA “On My Way”
3 (3) [6] Jaagup Tuisk “Bachata”
4 (6) [15] Jaagup Tuisk “miinusprojekt”
5 (4) [12] Liis Lemsalu “Halb või hea”
6 UUS [1] Laura-Ly “Another Day”
7 (5) [24] Uku Suviste “Müüdud ja pakitud” [Tabeli veteran]

8 UUS [1] Aapo Ilves ja Supernova “Räpina laul”
9 (7) [5] Uku Suviste “Torman tulle”
10 UUS [1] Metsakutsu feat. Genka “Hammustatud sõõrik”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord astuvad võistlustulle:

Eleryn Tiit “Ma enam sind ei tea”
STEFAN “Let Me Know”
villemdrillem feat. gameboy tetris “soolane värska”

Järgmist pingerivi saab aidata kokku panna siin.

Vanu edetabeleid uurides saab selgeks, et täpselt aasta tagasi hääletati Eesti TOP 10 esikohale Tanel Padari esitatud “Tartust Pariis”, mida saab nüüd kuulata Padari täna ilmunud kogumikult “Sinu aeg”. Kahe aasta eest nautis võidurõõmu Cityflashi ja Laura-Ly lugu “Dreamin”, kolm aastat tagasi Mikk Kaasiku ja C-JAM’i uusversioon Mahavoki legendaarsest palast “On läinud aastad” ning 2016. a. oli juba kolmandat korda järjest liider Birgiti hoogne ja positiivne singel “Leekides tee”. Sellest nelja aasta tagusest pingereast võiks aga lõpetuseks meenutada hoopis toona uuena 6. astmele maandunud Ithaka Maria laulu “Sounds Like Love”, mis on lauljatari sõnul inspireeritud inimestest, kes armastavad seda, mida teevad, jäädes iseendaks, käivad kindlalt oma rada ning pälvivad pühendumise eest armastuse:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.