RITA RAY UUS LIVE-VIDEO JA 1 AASTA DEBÜÜTPLAADIST! KUIDAS TAL LÄINUD ON?

Foto: Taavi Muide

2019. aasta novembris nägi ilmavalgust meie oma souli-diiva Rita Ray debüütalbum “Old Love Will Rust”, mis teenis 4 nominatsiooni Eesti Muusikaauhindadel – kaasa arvatud Parima Albumi kategoorias. Plaati on nüüdseks välja müüdud kaks tiraaži, lisaks on album aastaga kogunud üle 493 000 mängimise Spotify’s ja YouTube’is. “Old Love Will Rust” on leidnud meedia- ja raadiokajastust Eestis ja välismaal, teiste seas arvustused UK, USA ja Saksa meedias ning koht 15 miljoni nädalase kuulajaga BBC Radio 2 rotatsioonis. “Old Love Will Rust” avaldas plaadifirma Funk Embassy Records, kes teenis augustis Muusikaettevõtluse Auhindadel Aasta Muusikatootja tiitli.

Täna avaldas Rita Ray live-video loole “How Much Can A Small Heart Take”, mis pärineb samuti debüütalbumilt. Video on filmitud selle aasta Jazzkaarel, kus artist esines kahel õhtul välja müüdud Vaba Lava saalile. Vaata siit:


Suurepärase videotöö eest lähevad tänusõnad Philly Joe’s TV-le, kes on eriolukorrale tõeliselt hästi reageerinud ning teinud ära suure töö kohaliku rütmimuusika talletamisel ja video teel levitamisel.

Ühtlasi avaldas Rita Ray esmaspäeval koostöös Vaiko Eplikuga loo “See pole nii”. Rita Ray bändi enda värsket originaalloomingut ja esimest muusikavideot näeme juba 2021 a. alguses.

Rita Ray’d on võimalik sel aastal veel esinemas näha:

Muusikaline Jututuba “Aken” Kumus 12.12 

Rita Ray aastalõpukontsert ERMis 23.12 

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.