ELMARI TOP 10 | TABELI VALLUTASID ÖED!

Eelmisel laupäeval raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabelis viiendale kohale platseerunud Öed on nädala jooksul pingereas tubli tõusu teinud. Nende singel “Ja ma luban sulle” lükkas troonilt Liis Lemsalu loo “Halb või hea” ja asub nüüd ise liidrikohal. 

Sellel nädalal selgus, et Öed ehk Kristel Aaslaid ja Tuuli Rand pääsesid Eesti Laul 2021 poolfinaali. Mitte küll duo Öed koosseisus vaid eraldi, aga eks siis näis kes konkursil kaugemale jõuab. 😉   

Raadios Elmar kuldmedali napsanud lugu “Ja ma luban sulle” räägib Tuuli Ranna sõnul loo stalkermode stiilis armastusest. “Teate küll, kui üks pool on nii sees, aga teine pool isegi ei tea, et oled temasse armunud. See on tihtipeale näiteks iga suhte algusfaasis, et üks pool ei julge sammu teha ja teine pool ei teagi, et midagi üldse toimuks. Aga see kõik toimub justkui mullikile sees, ehk siis unistustes,” kommenteeris Tuuli.

Eelmise nädala parim laul “Halb või hea” Liis Lemsalu esituses on nüüd Eesti lugude edetabelis veetnud 10 nädalat ja asub positsioonil number kaks. Liis on öelnud, et selle loo lüürika valmis tal koos Amsterdami produtsendi ja laulukirjutaja Clifford Goiloga väga kiiresti. Loo suvises muusikavideos on näha palju loodust, hobuseid ja kauboi kaabusid ning seda on praeguseks YouTube’is vaadatud pea 290 000 korda.

Kolmandal kohal paikneb taaskord Jaagup Tuisu kuum lugu “Bachata”, mis sobib pimedasse ja kõledasse novembrisse kuulamiseks väga hästi. Singel sündis koostöös produtsendi ja juutuuberi Andrei Zevakiniga ning loo senusaalsete kaadritega video tegi Eesti üks hinnatumaid režissööre Hindrek “Masa” Maasik.

Uutest tulijatest hääletati Eleryn Tiit singliga “Ma enam sind ei tea” kuuendaks ja juba õige pea uue albumi avaldav ansambel Sadamasild stardib lauluga “Lähen” 9. platsilt.


Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (14. november):

1 (5) [3] Öed “Ja ma luban sulle”
2 (1) [10] Liis Lemsalu “Halb või hea”
3 (3) [4] Jaagup Tuisk “Bachata”
4 (4) [8] Grete Paia x Pluuto “Johnny Bravo”
5 (2) [11] Miljardid “Savi” [Tabeli veteran]
6 UUS [1] Eleryn Tiit “Ma enam sind ei tea”
7 (10) [2] pitsa (reket, Estoni Kohver, boipepperoni) “Tahmanägu”
8 (6) [6] Maian “Papi”
9 UUS [1] Sadamasild “Lähen”
10 (7) [2] Uku Suviste “Torman tulle”

Edetabelist väljas: 1) Sadamasild “Õrntumedana” (12 nädalat tabelis, kõrgeim positsioon: #2); 2) Toomas Uibo “Hullumeelne maailm” (6 nädalat tabelis, neist kahel korral 4. kohal).

Võimalikud uued tulijad järgmiseks tabeliks: 1) Ithaka Maria “Nii nagu meri ja tuul”; 2) Köömes “Vari”.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.