ELINA NECHAYEVA ESITLEB PÜHAPÄEVAL ETV-S UUT PRANTSUSKEELSET LAULU

Teisipäeval 29. sünnipäeva tähistanud ooperilaulja Elina Nechayeva esitleb pühapäeval, 15. novembril ETV saates “Hommik Anuga” televaatajatele oma uut prantsuskeelset laulu.

“See räägib sellest, et kõik mida ma näen oma unenägudes – maailm täis imesid ja saladusi – ma tahan, et see ümbritseks mind ka reaalsuses,” rääkis Elina Nechayeva uue loo kohta raadiole Retro FM antud intervjuus.  

Elina sõnul on tal praegu uued laulud küpsemas ja nagu varasemalt kuulda on olnud, plaanib ta peagi välja anda albumi, millelt võib muuhulgas leida ka Eurovisoonihiti “La forza”. Mis puutub Nechayeva teistesse tegemistesse, siis ta osaleb Vene Teatri muusikalis “Minu veetlev leedi”, kus ta täidab Eliza Doolittle rolli ja rahvusooperi Estonia operetis “Krahv Luxemburg”, kus ta on Juliette Vermonti üks osatäitjatest.

Detsembris läheb Elina ka pühadeturneele (loodame et koroonavastased meetmed seda ära ei riku!), mis on järjeks eelmisel aastal toimunud Elina esmakordsele jõuluturneele. Nechayeva kommentaar: “Kaunil jõulumuusikal on hinge rahustav ja südant raviv toime, mis on praegusel keerulisel ajal eriti tähtis meie elus. Tahame rahvale kinkida meeldejäävat jõulumeeleolu ka sel aastal. Saime suurt inspiratsiooni eelmise aasta kuumast publiku vastuvõtust ning uskumatult emotsionaalsest ja positiivsest vastukajast. Paljude suust kõlas lause “See oli parim jõulukontsert, mida oleme kuulnud!”. Sel aastal oleme valmis pakkuma veelgi erilisemat elamust, hoolikalt valitud kavaga ja valguse show‘ga. Rõõmsa jõulumeeleolu loomise kohustuslikud pühade meloodiad, kaunikõlalised kirikulaulud ja ka minu enda uudisteosed kõlavad erakordselt andekatest muusikutest koosneva kvarteti saatel. Kontserdi kõla muudab eriliseks särava tenori, Andrei Bogachi hääl. Tuletades meelde eelmise aasta jõulutuuri parimaid hetki ja kohtumist publikuga, tulevad mul külmavärinad ja suur elevus hinge ning kange soov juba jälle näha kõikide rõõmsaid nägusid.” Pääsmeid kontsertidele saab osta Piletilevist.

Ja üks uudis veel. 18. novembril kell 18 toimub Tallinnas Kaja Kultuurikeskuses oktoobris alanud venekeelsete vestlusõhtute sarja teine kohtumine, mille külaliseks on laulja Elina Nechayeva. Vestlusõhtut juhib tunnustatud intervjuumeister Aleksandr Zukerman, kes on kuulsa telesaate “Subboteja” autor ja saatejuht. Loomulikult ei piirduta vestlusõhtu raames pelgalt intervjuuga, vaid kõlab ka lauljanna ilus hääl. Vestlusõhtu külalisi ootavad meeldivad kingitused ja loos. Piletid hinnaga 3 eurot on müügil Piletilevis või tund aega enne üritust Kaja kassas.

Vaata Elina Nechayeva septembris ilmunud muusikavideot “Lind”. Loo kirjutamisel oli inspiratsiooniks tema vanaema:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.