NUBLU UUS SINGEL TÕUSIS SOOME SPOTIFYS ESIKOHALE 🇫🇮🥇

Eelmisel reedel nägi ilmavalgust kodumaise mõminaräppari nublu ja soome artisti Mikael Gabrieli ühine singel “Universum”, mis on nüüd Soome Spotify kasutajate seas kuulatavuselt esikohale kerkinud.

Soomlased kuulasid kolmapäeval, 11. novembril “Universumit” Spotifyst 41 533 korda ja tõusid selle tulemusega esimesele astmele. Päev varem, 10. novembril saavutati 41 832 mängukorraga teine koht, jäädes kuldmedalist ilma täpselt 700 kuulamisega. Kokku on meie põhjanaabrid kuue päeva jooksul nublu ja Mikael Gabrieli hitti kedranud üle 263 000 korra.

Loomulikult on lugu juba alates selle ilmumise päevast valitsenud ka Eesti Spotifyd. Kuue päevaga on liidripositsiooni taganud kokku üle 101 000 mängukorra.

Mis puutub Marta Vaariku poolt tehtud loo muusikavideosse, siis seda on artikli kirjutamise ajal YouTube’is uudistatud ca 294 000 korda. Selle on märkinud meeldivaks 7400 ja mittemeeldivaks 416 inimest. 

Mikael Gabriel ütles hiljuti Eesti Ekspressile antud intervjuus, et tal on nubluga hea minek sees ja kui neil veel mõni idee tuleb, ei pruugi “Universum” nende ainukeseks ühiseks singliks jääda. 

Tõenäoliselt jõuab lugu ka nublu peagi ilmuvale debüütalbumile.


“Universum” Spotifys

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.