📊 MUUSIKAPLANEEDI TOP 10 | LIIDRIKS HÄÄLETATI MERIT MÄNNISTE SINGEL “ÕHULOSSIMEES”

Kuvatõmmis: Merit Männiste 2019. aastal Kanal 2 saates “Õhtu!”

Kolm nädalat MuusikaPlaneedi TOP 10 tabelit juhtinud MERI singel “Get Going” on tipust neljandaks prantsatanud. Õnne võib seekord soovida Merit Männistele, kelle “Õhulossimees” oma teisel nädalal esikohale hääletati!

Eelmisel nädalal hõbemedalilt startinud “Õhulossimees” kogus 21,67% häältest. Tegu on ameeriklase Don McLeani 1970. aasta laulu “Castles in the Air” eestikeelse versiooniga. Merit Männiste rääkis hiljuti raadiole Elmar antud intervjuus, et ta sattus kuulama ansambli Celtic Thunder kontserti, kus seda lugu esitati. Pala eestikeelsed sõnad kirjutas Anneliis Kõiv, kitarridel musitseerivad Meriti isa Kaupo ja vend Märten.

Meie värske tabeli teisele positsioonile maandus legendaarse lauljanna Anne Veski repertuaari kuuluv lugu “Nüüd”, millel kirjas 18 nädalat, viisi autoriks Ain Tammesson ja sõnad kirjutas Kairi Kroon.

Anne Veski leiame ka kolmandalt platsilt. Nimelt asub pronksikohal juba 47 (!) nädalat paremate seas tiirlev hitt “Imeväärne aeg”, autoriteks Armin Velgre ja Leelo Tungal. “Eks see ole tehtud selleks, et enda meeleolu üleval hoida. Kui ma esinemas käin, siis ikka öeldakse, et minu lauludega saab hea tuju. Seetõttu tekkis mõte ka selline laul kirjutada. Hea tujuga peab käima iga päev,” rääkis Veski eelmisel sügisel raadiole Elmar.

Nagu mainitud, siis MERI singel “Get Going” maandus kohale number neli ning viiendalt tabelirealt vaatab meile vastu uus tulija – lugu “On My Way”, mida esitavad Andres Kõpper ehk NOËP ja Suurbritannia laulja ja laulukirjutaja CHINCHILLA.


MuusikaPlaneedi TOP 10 #275 (3. november):

1 (2) [2] Merit Männiste “Õhulossimees” (21.67%)
2 (3) [18] Anne Veski “Nüüd” (18.23%)
3 (4) [47] Anne Veski “Imeväärne aeg” (15.52%)
4 (1) [5] MERI “Get Going” (11.33%)
5 UUS [1] NOËP x CHINCHILLA “On My Way” (10.10%)

6 (5) [4] Carlos Ukareda “Coming Home” (8.13%)
7 UUS [1] Ariadne “Running Without You” (6.16%)
8 UUS [1] Number Ö “13” (3.94%)
9 UUS [1] Differ “Hullumeelne loom” (2.71%)
10 UUS [1] Cityflash “On the Floor” (2.22%)

Hääli: 406 (aitäh!)

Reeglite kohaselt pääsevad edasi vaid esiviisikusse hääletatud laulud. Neid asuvad nüüd ründama viis uustulnukat:

Eleryn Tiit “Ma enam sind ei tea”
Ithaka Maria “Nii nagu meri ja tuul”
Kerli T. & Ragnar “Paremat ei olla saa”
Mick Pedaja “Golden Hour”
Púr Múdd “On My Mind”

Värske gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ja läheb lukku pühapäeval, 8. novembril kell 23.59. Tuld! 🔥

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.