TANJA MIHHAILOVA-SAARE ELULOORAAMATU “MILLES ON SÜÜDI TABURET?” ESITLUS

Esmaspäeval, 9. novembril kell 18.00 toimub Tallinnas, Viru Keskuse Rahva Raamatus Tanja Mihhailova-Saare elulooraamatu “Milles on süüdi taburet?” esitlus. Tanjaga vestleb kaasautor Jaana Maling.

Eesti armastatud artist Tanja räägib 240-leheküljelises teoses avameelselt oma loo värvikast teekonnast Eesti meelelahutusmaailma tippu.

Tanja Mihhailova-Saar on üks vähestest artistidest, kes vaatamata oma vene taustale ja korralikule aktsendile on saavutanud Eesti meelelahutusmaailmas kindla ja austusväärse koha. Nüüd on tal värskelt ilmunud inspireeriv raamat “Milles on süüdi taburet?”, kus räägib avameelselt oma pikast teekonnast, väljakutsetest ja seiklustest.

“Mul on selline moto, et kõik, mis juhtub, juhtub põhjusega. Pärast saad aru, et ka esmapilgul negatiivsed asjad juhtusid sellepärast, et su ellu saaks tulla midagi palju paremat!” ütleb Tanja Mihhailova-Saar temale omase optimismi, särtsakuse ja enesekindlusega.

Siiski pole kogu tema teekond olnud täis sära ja enesekindlust, austust ja sooja vastuvõttu. Kohtla-Järve tüdrukuna on ta pidanud end korralikult tõestama, jääma truuks oma unistustele ning sihikindlalt liikuma sinna suunas, kuhu tema süda juba lapsest saati tõmbas – lavale. “Käige oma unistuste järgi, siis on kõik võimalik!” ütleb Tanja innustuseks kõikidele, kes kahtlevad oma unistustes ega julge põikpäiselt nende poole pürgida.

Tanja on julgustav näide sellest, et rahvusel, nahavärvil ja päritolul pole vahet – kui sul on unistus ja piisavalt sihikindlust, siis saab see teoks! See on inspireeriv lugu Eesti ühe armastatuima naisartisti unistuste täitumisest.

Raamat on esitlusel 10% soodsam.

Üritustele palutakse mitte tulla neil, kes on haiged, COVID-19 sümptomitega või kes olnud kontaktis viimase 14 päeva jooksul COVID-19-sse haigestunuga. 

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.