POODIDESSE JÕUDIS MÜÜGILE TANJA RAAMAT “MILLES ON SÜÜDI TABURET?”

Lauljatar Tanja Mihhailova-Saar on valmis saanud raamatu “Milles on süüdi taburet?”, mida saab poodidest osta tänasest, 30. oktoobrist.

Raamatu andis välja kirjastus Pilgrim ja 240-leheküljelise kirjanduseteose tutvustus ütleb, et tegu on inspireeriva looga eesti ühe armastatuima naisartisti unistuste täitumisest.

Kes on Tanja? Kas laulja, kes tantsib, või tantsija, kes laulab? Kui seda tema enda käest küsida, ütleb ta vastuseks “Ma olen meelelahutaja, artist. Ja see, mida ma laval teen, on artistimine!”.

Alates hetkest, kui Tanja pooleteiseaastasena ema käte vahelt plehku pani ja esimest korda lavale ronis, kuni Eurovisiooni ja Eesti suurimatel lavadel esinemisteni välja on Tanja olnud Meelelahutaja suure tähega. Artist kogu hingest, kelle suurim soov on inimeste meele rõõmsaks tegemine.

Selles raamatus räägib Tanja oma loo. See on lugu suurtest ja imepisikestest lavadest, publikusse lennanud kingadest ja selja pealt lõhki kärisenud kostüümidest, tagasilöökidest, suurtest õnnestumistest ja rõõmupisaratest.

Aga eelkõige on see lugu Kohtla-Järve tüdrukust, kelle suureks unistuseks oli lauljaks saada. Ja kui midagi väga-väga tahta, võib juhtuda, et elu pakub sulle rohkem, kui sa tahta oskasidki…

Raamatus saavad sõna ka Tanja sõbrad ja teekaaslased, kes on olnud tema kõrval nii heas kui halvas.


Vaata Tanja muusikavideot “Hurricane”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.