ELERYN TIIT: KUI OLLA LIIGSELT ISEKAS, VÕID JÄÄDA ILMA KELLESTKI, KELLEST HOOLID

Reedel, 30. oktoobril ilmus Elerynil koostöös plaadifirmaga Made In Baltics uus singel “Ma enam sind ei tea”, mille autorid on Eleryn Tiit ja Aleksi Liski. Loole filmis muusikavideo Martti Hallik.

Maikuus ilmunud kauaoodatud Eleryni singel “Vaikin” tõi fännide suule naeratuse ja uue lemmikloo nende playlistidesse. Loo videot imiteerisid sotsiaalmeedias nii noored kui vanad. Singel on tänaseni raadiojaamade lemmik, mida tõestab ka asjaolu, et “Vaikin” on juba üle 12 nädala püsinud raadiotes saja enimmängitud loo hulgas, tehes Elerynist ühe edukaima kodumaise naisartisti 2020. aastal.

Eleryn on terve tänavuse aasta teinud koostööd Soome produtsent Aleksi Liskiga. Niipea kui olukord seda lubas, sõitsid nad kordamööda üksteisele külla – Eleryn Soome ja Aleksi Eestisse.

“Kirjutasime kokku 4-5 lugu. Kõik omamoodi head, aga valik langes lõpuks “Ma enam sind ei tea” kasuks mis sai kirjutatud ühel palaval juulikuu päeval minu korteris. Tunne oli selle looga kuidagi õige. Kontrastiks eelmisele singlile, tahtsin ma lugu, mille järgi saaks oma emotsioonid välja tantsida ja end välja elada. Selles on õrnust, aga ka temperamenti,” selgitab Eleryn.

“Nii üllatav kui see ka pole, rääkis “Vaikin” vaikimisest ja enda tunnete vaoshoidmisest, “Ma enam sind ei tea” on selle loogiline järg. Enam osapooled ei vaiki ja nüüdseks on avatud endast külgi, mida kumbki pole varem näinud. Küll on aga selle loo puhul tähtsaks märksõnaks “isekus”. Kui liialt ainult enda peale mõelda, võib jääda ilma kellestki, kellest hoolid,” kergitab Eleryn tausta loo sõnumilt.

  • Eleryn muusikavideost ja koostööst Martti Hallikuga:

“Tahtsin muusikavideot filmida kohas, kus on turvaline. Olla seal üksi oma emotsioonide ja mõtetega. Seetõttu on muusikavideo filmitud kodus.

Ma olen enam kui rahul, et just Martti selle muusikavideo tegi. Kõik sujus isegi liiga hästi – mõtlesin vahepeal, et mingi error peab ju ka kuskil tekkima. Ta oli väga professionaalne, mõistis mu visiooni koheselt ja andis veel omaltpoolt nii palju juurde. Peale selle, et ta on entusiastlik ja andekas, on ta ka väga sõbralik ja avatud tüüp!”

  • Martti Hallik koostööst Eleryniga:

“Kuulates lugu ja vaadates läbi Eleryni koostatud moodboardi, käis minus mingi klõps ning visioon muusikavideost hakkas minu peas oma elu elama. Seda enam oli mul rõõm, et tasust rääkides oli Eleryn nõus oma esimese lapse nimetama minu järgi või siis sootuks ohverdama ta viljajumalale. See humoorikas kergus kandus edasi ka võttepäeva, mis terve meeskonna töö äärmiselt meeldivaks tegi. Rõõm on teha koostööd inimestega, kes mu huumorit mõistavad ja jagavad sama entusiasmi.”


Kuula lugu erinevatel voogedastusplatvormidel.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.