ENDISE XTRA BASIC’U LIIKME DEBÜÜT SOOLOARTISTINA

Hellove

Hellove on Eesti Laul 2019 finalisti Igor Volhonski uhiuus artistiprojekt, mille debüütsingel on kaunis pop-dance ballaad “Lie”. Meloodiline lugu on loodud koostöös Austraaliast pärit artistiga Trove.

Igatseva ja emotsionaalse sõnumiga “Lie” räägib loo kahepalgelisest armastajapaarist ja nende ebaausatest suhetest. Singel on fännidele avastamiseks saadaval kõikidel voogedastusplatvormidel.

Mahedatest kitarri häältest arenev “Lie” toetub filtreeritud vocal-chopile ja ühineb seejärel Trove’i igatseva vokaaliga. Meeletute trummihelide saatel pudeneb lugu hetkeks omamoodi laiali, et hargneda seejärel mitmeosaliseks refrääniks, mis lüüriliselt peegeldavad peategelaste toksilisi suhteid ja tagantjärele saavutatud selgust.

Loo teises pooles tekkivad mitmekihilised süntesaatorid põimuvad elektrikitarri ja vapustavate vokaalharmooniatega, sidudes nii Hellove’ fantastilise debüüdi üheks nauditvaks tervikuks.

“Debüütlaulu väljaandmine koos artistiga keda olen mõnda aega jälginud on täiesti omaette kogemus. Tore, et Trove oli koostööle avatud ning lisas loole ka põneva keerdkäigu. Ta andis vapustavale instrumentaalile ainulaadse tunde, mis räägib ideaalselt lahti suhete lõpetamise keerukuse ja sealt edasi liikumise ning selle teadmise, et parim on alati veel ees,” kommenteeris Hellove / Igor Volhonski.

Hellove on Eestist pärit laulukirjutaja-produtsendi uue unikaalse visiooni tulek independent dance žanrisse läbi emotsioonidest tulvil kitarri ja klaveripõhise produktsiooni. Inspireerituna artistidest nagu ILLENIUM, San Holo, ODESZA ja Kasbo, tugineb Igor oma loomingus päris intrumentidele, et luua naturaalne heli. Uue alam-žanri cinematic pop loomisega soovib Igor elektroonilist muusikat kasutades luua elukogemustel põhinevat narratiivi, et edastada kuulajale sisekaemuslikku ja empaatilist kogemust.

Trove on Austraaliast pärit laulja, laulukirjutaja ja produtsent, kes on oma loominguga jõudnud ka rahvusvahelistesse TOP-idesse ning kelle Spotify ja YouTube’i kuulamised on kogunud tänaseks üle 80 miljoni kuulamise. Rahvusvaheliselt tunnustatud Trove on teinud koostööd artistidega nagu Dabin, Outwild, Last Heroes, Julian Calor, Fairlane, Kill Paris jpt. Hiljuti on teda saatnud edu ka telemaastikul, kus ta loomingut on kasutatud populaarsetes sarjades nagu “Lucifer” ja “NCIS: Los Angeles”.

Arvestades suurt hulka lugusid, mida Igor viimase aasta jooksul kirjutanud on, võivad fännid temalt veel enne aasta lõppu palju uut oodata!

Kuula singlit “Lie” Spotifys:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.