MARI JÜRJENS ANNAB SEL KUUL VÄLJA OMA NELJANDA STUUDIOALBUMI

10. oktoobril ilmub Mari Jürjensi neljas stuudioalbum “Omaenese ilus ja veas”. Plaadi esitluskontserdid toimuvad oktoobris Kose vallas asuvas Siidrifarmis ning novembris Tallinnas, Pärnus, Rakveres, Tartus ja Raplas.

“Viimase nelja aasta jooksul olen kogenud suuri muutusi ja kasvamist, tundnud ilmatut tuge ja rõõmu ja sukeldunud rohkem kui kunagi varem inimeseks olemise küsimustesse,” on kommenteerinud Mari Jürjens. “Mul on tekkinud tunne, et käes on aeg kõik ebaoluline üle parda visata… ja leppida. Pühendada aeg sellele, mis on tõeliselt oluline. Olen õppinud olema heasoovlik iseenda suhtes. Ja seetõttu võtma ka kõike ümbritsevat lihtsalt… nagu see on. Kõigest sellest kõnelevad ka minu laulud.”

“Omaenese ilus ja veas” salvestati kevad-suvel 2020 Raplas, Tartus ja Paides. Albumil löövad kaasa Aivar Surva, Robert Jürjendal, Ain Agan, Sten-Olle Moldau, Indrek Mällo ning VHK keelpilliorkester Rasmus Puuri juhatamisel. Orkestriseaded on teinud Pärt Uusberg.

Albumi ümbris on trükitud osaliselt käsitööna Tallinna Raamatutrükikojas.

Lugude järjekord:

1. Inimene
2. Kui mind oleks rohkem
3. Sa kosisid sirgema poisi
4. Süü
5. Omaenese ilus ja veas
6. Sinu sülle
7. Kuldse liilia saladus
8. Head aega!
9. Kallis
10. Kuu

Signeeritud albumit saab tellida e-poest 311.ee.

Raadio Tallinna oktoobrikuu plaadiks valitud helikandja esimene esitluskontsert toimub 10. oktoobril Kose vallas asuvas Siidrifarmis ja Mari Jürjensi kaaslasteks on need andekad muusikud, kes tal plaati teha aitasid.

Kuna Siidrifarmi kontserdi piletid leidsid omale ootamatult kiiresti omanikud, antakse novembris sama seltskonnaga veel mõned kontserdid. “Saalidesse lubatakse praeguse seisuga vähem inimesi kui tavaliselt ja seda reeglit austame seni, kuni öeldakse teisiti. See tähendab, et saalidesse müüakse tavapärasega võrreldes poole vähem pileteid,” ütles Jürjens.

Novembrikuus toimuvad albumi esitlused:

7. november kell 19 TALLINN (Kumu auditoorium)
22. november kell 16 PÄRNU (Endla Küün)
26. november kell 19 RAKVERE (Teatri väike saal)
27. november kell 19 TARTU (Eesti Rahva Muuseumi teatrisaal)
28. november kell 19 RAPLA (Kultuurikeskus)

Piletid müügil Fientas, Piletilevis ja kui mahub, siis tund aega enne kontserdi algust kohapeal.

Kuula plaadi “Omaenese ilus ja veas” nimilugu ja laulu “Sinu sülle”:


Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.