KAIRE VILGATSI JA PAUL NEITSOVI SÜGISENE KONTSERTREIS

Laulja Kaire Vilgats ja muusik Paul Neitsov lähevad peagi ühisele kontsertreisile “Tähtede poole”.

Kontsertkava läbivaks teemaks on Silvi Vraidi esitatud looming, kuid mitte ainult. Lisaks kõlab maailma rokiklassikat – Queeni, Prince’i ja Tina Turneri aegumatuid hitte; ei puudu ka instrumentaalne kitarrimuusika – Pauli sõrmede alt saab kõlama isegi Tšaikovski “Pähklipurejast” pärit meloodiaid. Sekka räägivad artistid oma põnevast elust ja Kaire Vilgats pajatab kindlasti mõned lood mälestustest oma õpetajast, Silvi Vraidist.

Kaire Vilgats – sündinud ja koolis käinud Pärnus, õppinud 7 aastat akordioni, lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli Silvi Vraidi lauluklassi, hiljem töötas seal kontsertmeistrina, olnud Eesti Riikliku Nukuteatri muusikaline juht. Kaire on kaasa löönud väga paljudes muusikalides värvikate rollidega ning osalenud mitmetel Eurovisiooni lauluvõistlustel taustalauljana. 1999. aastal sai ta III koha ETV laulusaates “Kaks takti ette” ning aastal 2009 Eesti Nuku- ja Noorsooteatri kolleegipreemia Suurima üllataja kategoorias.

Paul Neitsov – Tartust pärit kitarrivirtuoos on teinud soolokarjääri, aga astunud üles ka ansamblites Svjata Vatra, Sireli, Wilhelm ning erinevates duodes. Paul on muuhulgas 2015. aasta Tiit Pauluse nimelise noore kitarrimängija preemia laureaat. Viimasel ajal esineb Paul Neitsov “mees nagu orkester” – üksi laval, kaelas kitarr, millel 10 näppu võluvad kuulajate ette peaaegu nagu päris Metallica, Queeni, Stingi, Eric Claptoni, Rammsteini jpt maailmakuulsad lood, kuid seekord on tema muusikalise reisi kaaslaseks Kaire Vilgats.

Kontsertreisi kuupäevad ja asukohad:

18.10 Laitse Graniitvilla
25.10 Nõmme Kultuurikeskus, Tallinn
5.11 Võru kultuurimaja Kannel
6.11 Pärnu Nooruse Maja
7.11 Sangaste loss
11.11 Saku Mõis
14.11 Kuressaare Arensburgi restoran
18.11 Eesti Rahva Muuseum, Tartu
19.11 Rahvusraamatukogu, Tallinn
28.11 Vihula mõis

Piletid on müügil Piletilevis ja Piletimaailmas.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.