KUNAGISEST TÜDRUKUTEBÄNDIST NEXUS TUULE TIIBADESSE SAANUD LAULJATAR JANNE SAAR ANDIS VÄLJA UUE EESTIKEELSE LOO “IDEAALNE STSENAARIUM”

Janne Saar andis üle pika aja välja eestikeelse singli. Lugu on kättesaadav YouTube’is, Spotifys ning iTunes’is.

Janne uus singel on produtseeritud Los Angeleses Echo Bar Studios. Loo produtsent on Mazur Ahmad Zafr aka “The Universe” ja selle miksis kokku Grammy võitja Bob Horn. Janne kiidab koostööd The Universe’iga, neil on loominguliselt teineteisest väga hea arusaam ja mees produtseerib kogu tema uue albumi. 

“Ma tunnen, et olen liiga pikalt ainult ingliskeelsele muusikale keskendunud. Hiljuti mängisin oma uut muusikat vanaemale ja ta oli väga kurb, et sõnadest aru ei saanud. Nii tekkis idee lugu just tema jaoks eestikeelseks kirjutada. Koos Maia Vahtramäega kirjutasime sellele loole väga ilusad eestikeelsed sõnad,” ütleb Janne.

“Elasin Bahamadel mõnda aega, et koguda inspiratsiooni. Lindistasin ning kirjutasin seal enamuse oma albumi materjalist. Kui ma reisin, siis võtan alati oma tehnika kaasa. Olen kõige loomingulisem, kui elus toimuvad muutused. See lugu räägib sellest, kuidas kohtusin rannas oma eluarmastusega,” kirjeldab lauljanna.

Janne on selle loo pühendanud oma vanavanematele Uudole ja Jutale, kelle suhe on ka tema uskuma pannud, et tõeline armastus on igavene.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.