KHELYN ANDIS VÄLJA SINGLI “FIND A WAY”

KHELYN tuli välja debüütsingliga “Find a Way”, mis räägib õige raja leidmisest ning teekonnast selleni.

Alljärgnevalt tutvustab KHELYN end ise ja selgitab äsja avaldatud laulu tausta.

Kes on KHELYN?

Olen Kelly Puhtla, kelle laulja teekond sai alguse viis aastat tagasi Tartus, mil alustasin laulutundide võtmisega. Osalesin oma esimesel lauluvõistlusel ja sain kogeda meeletut lavahirmu. Mäletan, et minu sõber pidi mulle ikka rohkem kui mitu toetavat sõna poetama, et ma üldse lavale suudaksin minna. Minu õnneks on lavahirm ajapikku minuga aina leebemaks muutunud.

Juuraõpingute lõppedes tulin tagasi Tallinna ning liitusin WAF laulukooliga, kus alustan nüüdseks oma neljandat õpinguaastat. Olen ka liige akustilisest triost, kellega koos oleme käinud esinemas üle Eesti ning mille käigus olen saanud palju esinemiskogemust.

Oma esimese loo välja andmine on kaua üks minu eesmärkidest ja unistustest olnud ning olen õnnelik, et olen oma teekonnal lõpuks siia jõudnud. Küll aga poleks ma kindlasti siia jõudnud ilma andekate inimesteta, kes on mind aidanud ning kellega koos olen saanud koostööd teha.

Minu visioon sellega aga ei peatu ja tahan pürgida nii kõrgele kui vähegi võimalik ning pigistada välja viimnegi potentsiaal. Olen tantsuga tegelenud mitmeid aastaid ning olen unistanud oma kontserdist, kus saaksin maha pidada ühe võimsa show, kus jagaksin lava professionaalsete tantsijatega ja paneksin inimesed külmavärinaid tundma. Usun, et visioon, kuhu jõuda tahan, saab olema kindlasti väljakutsete ja katsumusterikas, kuid olen kindel, et piisava sihikindluse ja usinusega on kõik võimalik. Vähemasti ei taha ma kahetsema jääda, et ma ei proovinud!

Loo taust

Lugu “Find a Way” räägib eelkõige õige raja leidmisest ning teekonnast selleni.

Ühel perioodil oma elust tundsin kuidas ma käisin justkui ringiratast ega osanud ennast õigele rajale tagasi suunata. Lugu põimib endas emotsioonid ja mõtted, mis minuga tol hetkel kaasas käisid, olles loomulik osa teel paranemisele.

Usun, et enamus inimesi on kasvõi kord elus tundnud, kuidas nad on mingi olukorraga tupikusse jooksnud ega oska väljapääsu leida. Seetõttu arvan, et nii mõnigi inimene tunneb end ära minu lugu kuulates ning saab aru, et ta pole ainus kes taolisi emotsioone läbi elab. Positiivse külje pealt saabub ajapikku alati selgus ning õige rada ei tundu enam nii müstiliselt kaugel olevat.

Koostööst

Lugu “Find a Way” sündis koostöös produtsent Taavi Arusega. Kohtusime Stig Rästa laulukirjutamise kursusel ning otsustasime jõud ühendada ja loo lõpuni valmis teha. Koostööd alustades olid mul olemas sõnad ja viis, kuid ühel hetkel otsustasime algse idee pea peale keerata ning hoopis midagi muud teha. See oli hea mõte, sest lugu muutus palju kaasahaaravamaks.

Koostöö Taaviga on olnud väga sujuv ning mul on hea meel, et oma esimese loo just temaga sain teha. Tegemist on väga andeka isikuga, kellel on suur motivatsioon ja arenemistahe!

Edasised plaanid

Tuleb aina edasi tegutseda!

Plaanime Taaviga kindlasti koostööd jätkata ning uute lugudega alustada, pürgides aina paremuse poole.

Kuula laulu “Find a Way”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.