RAINER ILDI VÄRSKE SINGEL “DISGUISE” KÕLAB MAAILMAKUULSA BRÄNDI KAMPAANIAS

Rainer Ild (foto: Peeter Tomson)

Tuntud audioseadmete bränd Pioneer DJ tutvustab oma uut kontrollerit (Pioneer DJ DDJ-200). Rahvusvahelise kampaania tarbeks on Adact.me platvormil valminud lõbus “Piano Tiles” stiilis mäng, mille kõla on üles ehitatud Eesti indie-pop duo Rainer Ildi verivärskele singlile “disguise”.

👉 Proovi lõbusat online-mängu siin

Spetsiaalselt kampaania jaoks loodud mäng levib lisaks Baltikumile ka Soomes ja uue Pioneer DJ DDJ-200 kontrolleri võitmiseks tuleb kallite naaberiikidega rinda pista.

Soov Rainer Ildi muusikat kasutada tuli Adacti asutajalt Kalev Kärpukilt: “Olin kursis, et Rainer Ildilt on uut muusikat oodata ja kui ma nende uut lugu “disguise” kuulsin, sain kohe aru, et see sobiks ideaalselt meie tulevasse Pioneeri kampaaniasse.”

Rainer tunnistab, et ka talle ja Svenile [bändi trummar – toim] pole arvutimängud võõrad: “Sven ajab GTAs inimesi alla ja ka mina olen tulistamismänge mängides omajagu arvuteid lõhkunud. Adacti teame me juba mõnda aega ning kui nad oma kampaaniat meile tutvustasid, saime aru, et mõlemale osapoolele meeldib raamidest välja mõelda ning lõime käed!”

Adact.me on platvorm, millega saab luua mängustatud kampaaniaid ilma koodi kirjutamata. Üks platvormi kasutajatest on Pioneeri audioseadmete maaletooja Digisound OÜ, kes turustab ka tavakasutajale loodud kontrollerit Pioneer DJ DDJ-200.

Rainer Ildi muusikavideo loole “disguise”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.