SAAREMAA PÄRITOLU KOOSSEIS COSMOSKVA ESITLEB LAUPÄEVAL UUT ALBUMIT “IV”

Foto: Raul Vinni, Saarte Hääl

Laupäeval, 22. augustil toimub Botik baari aias Saaremaa juurtega alternatiivpopi koosseisu Cosmoskva albumi “IV” esitluskontsert.

Pärast 14-aastast pausi ilmunud Cosmoskva “IV” on 13-looline teekond, mis leidis tee plaadile tänu erinevates Eesti paikades peetud muusikalaagritele. Laagritele järgnes periood, mil produtsent ja bändis süntesaatoreid mängiv Sander Mölder end stuudiosse sättis, et salvestatu üheks mõnusaks kuulamiseks kokku tõsta.

Vinüüliformaadis kauamängival on Raadio 2 eetris 2019. aasta suvel ühe enim eetriaega saanud “Spider” kõrval veel 12 lugu. Tulemust saab elavas esituses kuulda laupäeval Botik baari aias toimuval kontserdil.

Cosmoskva näol on tegu Eesti tipp-produtsent Sander Mölderi esimese live-koosseisuga: “Live Botikus on üks väheseid kordi sel aastal, kus Cosmoskvat kuulda saab, lisaks uue albumi lugudele, tuleb esitusele ka vanemat loomingut sajandi algusest. Album on senini väga mõnusalt vastu võetud, et aga meie väikeorkestri koosseis on alati soosinud live-kontsertide andmist, siis usun ise, et päris mitmed albumi lood saavad õige hingamise alles elavas kontsert-formaadis,” lisas Mölder.

Albumi esitluskontsert toimub koostöös albumi väljaandnud plaadifirmaga TIKS Rekords.

Kontserdipaik: Botik baar & aed, Marati 5. Ürituse algus: 20.30.

Kuula albumit “IV” Spotifys!

Fookuslugu “Hymn for Insignificant People”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.