FLEX ÜRITUSTESARI ÜLLATAB SENI SUURIMA PEOTURNIIRIGA

Foto: Rauno Liivand

FLEX on peosari, mis on toimub juba neljandat aastat ning seekordne sündmus leiab aset 18. septembril Kultuurikatlas ja on tenniseteemaline.

Üks FLEXi sündmuse tunnustest on see, et iga kord alustavad korraldajad korraldustööd nullist – iga kuu valitakse uus teema, stiil ning proovitakse inimestele luua uue atmosfääriga kogemus ürituse näol. “Septembriks valisime tenniseturniiri stiili, kus me oleme saanud inspiratsiooni klassikalistest Ameerika filmidest, kallitest käekelladest ning tennise riietustest,” täpsustab korraldaja Tigran.

“Kõik sai alguse 4 aastat tagasi ühest privaatpeost, mis oli mõeldud meie sõpradele. Saime kokku, et hängida ja kuulata mussi, mis meile kõigile meeldis, ja nii hakkas asi võtma aina suuremaid mõõtmeid,” kommenteerib teine organiseerija Sasha. FLEXi eelmine sündmus leidis aset Laevas ning seda külastas ligi 1500 inimest. “Seekord loodame, et tuleb isegi veel rohkem rahvast,” lisab Tigran.

Hilisöine programm lubab palju head uuekooli hip-hopi, sealhulgas mainivad korraldajad mitmeid maailmakuulsaid nimesid nagu 6LACK, A$AP Ferg, Keith Ape, Frank Ocean, Migos, Future, G-Eazy, Kanye West, A$AP Rocky, Lil Peep jpt. “Meie üheks põhiliseks eesmärgiks on alati olnud jagada parima kvaliteediga hip-hop muusikat maailmast otse inimesteni,” täpsustab Tigran.

Üritusel on oodata erinevaid DJ’sid, sealhulgas Flexgängi. Flexgäng on muusikaline sõpruspunt, mis kujunes aja jooksul poistest, kes mängisid FLEXil. “Alguses mängisin ainult mina muusikat, aga pärast saime sõpradeks Just Alexiga (MC), kes elas vahepeal Londonis ja Roma Baladiniga, kes elas enne Moskvas (DJ Bigroma) ja tegi biite suurtele Venemaa artistidele ning kuidagi loomulikult hakkasime alati koos FLEXi pidudel mängima,” täiendab Sasha.

Seekordsel sündmusel esineb dünaamiline duo Clicherik & Mäx, kes andsid äsja välja koostöös gameboy tetrisega loo “Maakas”. Lugu jõudis esimese nädalavahetuse digikuulamistega Eesti lugude edetabeli auväärsele kolmandale kohale ning video sai nelja päevaga 50 000 vaatamist. Nende teiste tuntumate lugude hulka kuuluvad näiteks “Käed üles”, “Gaas”, “Ei skoori” ja “2D tüdrukud”.

Korraldajad lubavad seni suurimat ja ägedamat FLEXi pidu. Ole kohal ning kui haige oled, jää koju!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.