ELMARI TOP 10 | LUGU “MAGAD VÄ?” ASUB TEIST NÄDALAT PINGEREA TIPUS. UUTEST TULIJATEST TRÜGISID TABELISSE IVO LINNA JA MARILIIS JÕGEVA VÄRSKED SINGLID

Räppar reketi singel “Magad vä?”, milles teevad kaasa ka Liis Lemsalu ja Avoid Dave, napsas teist nädalat järjest raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabelis esikoha. Tabelinädalaid on laulul kokku viis.

reket astus ööl vastu laupäeva üles Elvas toimuval Eesti Hip Hop Festivalil ning Liis Lemsalu kohta on uudist niipalju, et lauljataril ilmub 25. augustil uus singel pealkirjaga “Halb või hea”. Mis puutub loosse “Magad vä?”, siis selle maikuu lõpus avaldatud muusikavideo on YouTube’is kogunud 605 000 vaatamist.

Eesti lugude edetabeli positsioonil #2 peesitab jätkuvalt räpikollektiivi 5MIINUST hitt “Peo lõpp” ning oma teisel tabelinädalal tõusid neljandalt platsilt kolmandaks hiljuti ühise kontserttuuri lõpetanud Lenna ja Tanel Padar, lauluga “Uues valguses”

Uutest tulijatest leiame Ivo Linna & ansambli Supernova loo “Tark ei torma” kohalt #6 ja Mariliis Jõgeva pala “Päikest täis” 7. astmelt.


Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (15. august):

1 (1) [5] reket feat. Liis Lemsalu & Avoid Dave “Magad vä?”
2 (2) [4] 5MIINUST “Peo lõpp”
3 (4) [2] Lenna x Tanel Padar “Uues valguses”
4 (5) [2] Anne Veski “Rõõm on olla teiega”
5 (3) [6] INGER “Playing Games”
6 UUS [1] Ivo Linna & Supernova “Tark ei torma”
7 UUS [1] Mariliis Jõgeva “Päikest täis”
8 (9) [2] Alen Veziko “Tüdruk”
9 (10) [2] Lõõtsavägilased “Terve öö”
10 (8) [12] Köömes & TTÜ Kammerkoor “Maria” [Tabeli veteran]

Tabelist väljas: 1) Synne Valtri Band “Levist väljas” (5 nädalat tabelis, neist kahel korral viiendal kohal); 2) Maxtract x Lenny LaVida “Rändur” (1 nädal tabelis, positsioonil #6).

Võimalikud uued tulijad järgmiseks tabeliks: 1) Synne Valtri Band “Nii jääda võiks me”; 2) Sadamasild “Õrntumedana”.

Saate kordus raadios Elmar pühapäeval, 16. augustil kell 17.00.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.