LIIS LEMSALU ANDIS LÕPUKS TEADA, MILLAL TA UUS SINGEL VÄLJA TULEB

Eelmisel nädalal kirjutasime MuusikaPlaneedis, et Liis Lemsalul ilmub peagi uus singel “Halb või hea” koos muusikavideoga. Nüüd teatas Lemsalu ka laulu avaldamise kuupäeva.

It is coming for yaaa “halb või hea” #25.08 🔦,” kirjutas Liis Lemsalu oma Instagrami kontole postitatud foto kommentaariks. See tähendab, et oodata on jäänud täpselt kaks nädalat. Muide, 25. augustil toimub ka Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad 2020 gala, kus Liisi mänedžer Sandra Sersant on nomineeritud Aasta manageri kategoorias.

Loo “Halb või hea” muusikavideo filmiti tõenäoliselt eelmise nädala alguses. “Kui peale 15h võttepäeva ja tempokat orgunni on ärgates tunne, et tahaks kohe jätkata, oli midagi ikka väga õigesti. Aitäh kompaktsele, kuid väga asjalikule ning abivalmis tiimile nii hea vibega võttepäeva eest! Ja eritänu ilmataadile, et varem sõlmitud kokkuleppest pea minuti pealt kinni pidasid! #liislemsalu, #halbvõihea, #staytuned,” kirjutas Sandra Sersant 4. augustil Instagrami üles laaditud foto juurde. 

Samal päeval nägid Lemsalu Instagrami jälgijad värsket lühiklippi sellest, kuidas Liis kaamerasse vaatab. Ühe fänni küsimusele, kas tegu on uue singli covervideoga, vastas laulja: “Veel mitte, pea vastu, natukene ootamist veel jäänud!”.

Liis Lemsalu eelmine singel kandis nime “Kehakeel” ning see tuli välja eelmise aasta septembris. Laulu videol on praeguseks YouTube’is 1,1 miljonit vaatamist. Samuti tegi Liis hiljuti kaasa reketi loos “Magad vä?”, mis nägi ilmavalgust selle aasta maikuus.


 

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.