“SUVEREPORTERI” TOP 10 | ETS KAE! UKU SUVISTE TAANDUS TIPUST, UUS LIIDER ON NUBLU!

Kanal 2 uudistemagasini “Suvereporter” muusikatabelis Eesti TOP 10 lausa seitsmel korral liidripositsioonil peesitanud Uku Suviste singel “Müüdud ja pakitud” on langenud teisele kohale, sest võimu haaras mõminaräppari nublu ahjusoe hitt “laiaks lüüa”.

Kolme päeva (ja ühe öise võttega) filmitud “laiaks lüüa” muusikavideos kehastub nublu jäätiselao töötajaks, kes vurab mööda Eestimaad jäätiseautoga ringi. Nimelt on Jäätisekuningas, keda kehastab videos Premia jäätisetehase juht Aivar Aus, teada saanud, et toimunud on jäätiseauto rööv ning tehase ainuke vaba töötaja, kelleks osutub nublu, saadetakse autorooli jäätist laiali vedama. 
Muide, täna, 7. augusti õhtul esineb räppar Pärnus Villa Ammende aias ja astub esimest korda üles akustilises võtmes kontserdikavaga. Lisaks esineb erikülalisena folk-pop kollektiiv Curly Strings, nii et kel huvi – pileteid saab osta siit!

Uku Suviste “Müüdud ja pakitud” on Eesti TOP 10 tabelis seekord siis teiseks hääletatud ning kolmandalt kohalt leiame uue tulija – loo pealkirjaga “Nii jääda võiks me”, mida esitab Synne Valtri Band. Täna õhtul esineb Synne koos oma ansambliga Kasepää Rannapeol ja just seal filmitakse ka muusikavideo nende järgmisele singlile “Vii mind kaugele”, mis tuleb välja 16. augustil.

K2 musatabeli kohta märgime veel ära, et pingerea veteran – 14 nädalat paremate seas veetnud Daniel Levi heatujuline laul “Uncle John” kukkus kümnendale kohale ja on nüüd mängust väljas.  

 

Kanal 2 saate “Suvereporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (7. august):

1 UUS [1] nublu “laiaks lüüa”
2 (1) [9] Uku Suviste “Müüdud ja pakitud”
3 UUS [1] Synne Valtri Band “Nii jääda võiks me”
4 (4) [7] STEFAN “Oh my God”
5 (5) [5] SHANON “Siia ma jään”
6 (3) [10] NOËP “Young Boy”
7 UUS [1] Beatrice x Beebilõust “Tagi mind”

8 (2) [3] Ines “Kõik mis tahta võin”
9 (6) [4] Victor Crone “Yes, I Will Wait”
10 (7) [14] Daniel Levi “Uncle John”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord astuvad võistlustulle:

∙ Andreas “In Your Garden”
∙ Jaagup Tuisk “miinusprojekt”
∙ Maria Stuart “Südasuvel”

Järgmist pingerida saab aidata kokku panna siin.

Vanu tabeleid sirvides selgus, et täpselt aasta tagasi asusid K2 muusikatabeli tipus Andres Kõpper ehk NOËP ja briti lauljatar Chinchilla, ühise singliga “fk this up”, mida saatis muide suur edu ka Itaalias. Aastal 2018 oli Eesti TOP 10 esinumbriks Black Velveti lugu “Väravad”, kolme aasta eest Merlyn Uusküla “Jälle 18” ja neli aastat tagasi asus kaheksandat nädalat järjest liidripositsioonil Getter Jaani, Grete Paia & Uku Suviste ühiselt esitatud “Teemant”. Tavaliselt meenutame Eesti TOP 10 pingerida kajastava artikli lõpus just 2016. a. esikohalaulu, aga kuna “Teemantit” oleme siin juba meenutanud-kuulanud, siis kõlagu täna Merlyn Uusküla nostalgiline diskohitt “Jälle 18” aastast 2017:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.