VIDEO | VAATA, KUIDAS TEHTI JAAGUP TUISU MUUSIKAVIDEOT “MIINUSPROJEKT”!

Kuvatõmmis videost “miinusprojekt (Behind the Scenes)”

1. augustil 19. sünnipäeva tähistanud artist ja laulukirjutaja Jaagup Tuisk andis juuni keskel välja singli “miinusprojekt”, millele valmis ka kvaliteetne muusikavideo. Nüüd saab YouTube’ist vaadata kaadritagust materjali musavideo tegemisest.

“Sõna “miinusprojekt” jäi mulle kõrvu umbes aasta tagasi. Juba sel hetkel teadsin, et seda nime saab kandma minu järgmine eestikeelne singel. Ühel päeval hakkasin endale tavapärasel kombel biidiga mängima ning järsku tundsin selles ära rütmi mida olin otsinud. Loo sõnum on tegelikult see, et ex’iga suhete soojendamine on pea alati vale samm, miinusprojekt,” kommenteeris Tuisk singli ilmudes.

Värskele laulule valmis ka pöörane video, kus Jaagupi kõrval teeb peategelasena kaasa USA telesarjast “Knight Rider” tuntud kõnelev auto KITT. “Ma olen “Knight Riderit” vaadanud lapsest saati. Ja nüüd see, et ma saan siin auto roolis istuda, on ikka päris sick,” ütles Jaagup Tuisk “miinusprojekti” kaadritaguses videos. 

Kui varasemalt on Jaagup kõik enda videod teinud praktiliselt üksinda, siis seekord oli talle toeks professionaalidest koosnev võttetiim. Video režissööriks oli Jüri Belov, operaatoriks Aleksandr Tokarev. Kogu teematika ja visuaalne keel on inspireeritud ameerikapärastest pidudest ning filmidest nagu “Fast and Furious” ja “Knight Rider”.

Vaata “miinusprojekti” kaadritagust materjali:


Muusikavideo ise:

 

Loo sõnad kaasalaulmiseks leiad siit.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.