SAHINAD: LIIS LEMSALU FILMIS NÄDALA ALGUSES MUUSIKAVIDEOT OMA UUELE SINGLILE “HALB VÕI HEA”

Foto: Merili Reinpalu

Kuigi Liis Lemsalu pole veel välja hõiganud, et tal tuleb peagi välja uus singel koos muusikavideoga, siis Instagramist leiab vihjeid selle kohta, et ettevalmistused käivad ja laulja järgmine sinku kannab nime “Halb või hea”.   

“Kui peale 15h võttepäeva ja tempokat orgunni on ärgates tunne, et tahaks kohe jätkata, oli midagi ikka väga õigesti. Aitäh kompaktsele, kuid väga asjalikule ning abivalmis tiimile nii hea vibega võttepäeva eest! Ja eritänu ilmataadile, et varem sõlmitud kokkuleppest pea minuti pealt kinni pidasid! #liislemsalu, #halbvõihea, #staytuned,” kirjutas Liis Lemsalu mänedzer Sandra Sersant 4. augustil Instagrami postitatud foto kommentaariks. 

Samal päeval laadis Lemsalu Instagrami üles lühiklipi sellest, kuidas ta kaamerasse vaatab. Ühe fänni küsimusele, kas tegu on uue singli covervideoga, vastas laulja: “Veel mitte, pea vastu, natukene ootamist veel jäänud!”.

Liis Lemsalu eelmine singel kandis nime “Kehakeel” ning see tuli välja eelmise aasta septembris. Laulu videol on praeguseks YouTube’is 1,1 miljonit vaatamist. Samuti tegi Liis hiljuti kaasa reketi loos “Magad vä?”, mis nägi ilmavalgust selle aasta maikuus.


Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.