LENNA JA TANEL PADARI ÜHINE KONTSERTTUUR SAI TAGASILÖÖGI: TANEL VIGASTAS RASKELT SELGA

| Täiendatud 6. augustil kell 12:07 |

Tanel Padar andis kolmapäeva, 5. augusti õhtul sotsiaalmeedias fännidele teada, et on raskelt selga vigastanud ning seetõttu peab tema ja Lenna ühise kontserttuuri “Kas nii siis jääbki…” Vihula mõisa kontserdil üles astuma vaid Lenna koos bändiga. Neljapäeva hommikul kirjutas Padar Facebookis, et nende Kasepää kontsert jääb ära.

Lenna ja Tanel on praegu ühisel suvetuuril nimega “Kas nii siis jääbki…”. Kaks esimest kontserti anti ühiselt: 2. augustil Luke mõisas ja 4. augustil Kõltsu mõisa aias. Nagu mainitud, siis 5. augustil astus Vihula mõisas lavale vaid Lenna koos Tanel Padari bändiga ning 6. augusti kontsert Kasepää laululaval jääb ära. Nüüd on paar päeva pausi, sest järgmine kavandatud esinemine peaks leidma aset pühapäeval, 9. augustil Pärnu Ammende Villas. Seejärel, 11. augustil, toimub tuuri viimane peatus Viimsi Vabaõhumuuseumis.

Tanel Padari kolmapäevane teade Facebookis:

“Head sõbrad!

Tänane Vihula mõisas toimuv Kas nii siis jääbki? tuurikontsert toimub paraku ainult Lenna ja bändi osalusel. Mina vigastasin täna oma selga niimoodi, et sõna otseses mõttes ei ole võimeline kõndima, veel vähem kodust välja liikuma. Anname operatiivselt teada, kuidas homse esinemisega saab.

Piletid kehtivad nii täna kohapeal kui ka järgmistel tuurikontsertidel (k.a. need piletid, mida täna juba Lenna esinemise nautimiseks kasutatakse).

Loodan kiiresti taastuda.

Tanel”

Neljapäeva hommikul kirjutas Padar järgmist:

“Raske südamega peame tervislikel põhjustel ära jätma tänase Kasepääl koos Lennaga toimuma pidanud Kas nii siis jääbki? tuurikontserdi. Loodame teie kõigiga kohtuda pühapäeval Ammende Villa aias ja järgmisel teisipäeval Viimsi Vabaõhumuuseumis.

Juba ostetud piletid Kasepääle kehtivad järgmistel tuurikontsertidel.

Tanel”

Soovime Tanel Padarile kiiret paranemist! 

Kuula Lenna ja Taneli ühist singlit “Uues valguses”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.