FRANKIE ANIMAL JA GRAM-OF-FUN KORRALDAVAD SUVISES MENULOKAALIS LAEV KONTSERTPEO!

Frankie Animal ja Gram-Of-Fun korraldavad suvises menulokaalis Laev kontsertpeo, kus tähistatakse üheskoos hiljutisi singlireliise! Ühine tantsupidu leiab aset 23. juulil, uksed avatakse kell 20.30.

Frankie Animal avaldas mai alguses oma tulevase albumi teise singli “Restless”, mis kibekähku jõudis ka Raadio2 mängitumate lugude tabelisse. “Seoses koroonakriisi algusega jäid paljud meie esinemised ära ning ka loole ei saanud ametlikku avapidu sõpradega korraldada. Nüüd aga saame lõpuks taas lavale hüpata ning kui aus olla, siis näpud sügelevad hirmsasti. Esinejatena ei jõua me ära oodata, millal juba inimeste ees mängida saame,” kirjeldab möödunud kuid ja hetkeemotsioone bändi kitarrist Jonas Kaarnamets.
Kontserdil tuleb esitamisele eelmise suvel ilmunud menulugu “Playful” ning ka kõik senised suurimad Frankie Animali hitid. Otseloomulikult saab lisaks kuulda veel hunniku uut ja põnevat muusikat.

Gram-Of-Fun tähistab enda juulikuu alguses ilmunud singli “LA” reliisi, mis sai välja antud koos andeka laulukirjataja ning kitarristi Frediga. Fredi kogus tuntust hiljuti kui tema ja Anetti esitatud “Write About Me” Eesti Laul 2020 võistlusel 3. koha sai. “Neljapäeval tuleme lavale mitte ainult koos Frediga, vaid kutsume lisaks veel teisigi sõpru kaasa. Oleme hetkel bändilaagris ja mitmed täiesti värsked palad on valmimas,” kirjaldab neljapäeval toimuvat Gram-Of-Funi lauljal Kristel Aaslaid. Lisaks uhiuuele muusikale esitab Gram-Of-Fun ka lugusid oma eelmisel aastal ilmunult ning laialdaselt kiidusõnu saanud lühialbumilt “Second Breakfast”.

Pileteid saab soetada 311 lehelt. Eelmüügist ostes on pileti hind 10€, kohapealt soetades 15€.
Ürituse kohta saab täpsemat infot Facebookist.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.