TIIK AVALDAS ALBUMI “JUMALA HEA NALI” NING ESITLEB SEDA 15. JUULIL SVETA BAARIS

Värske Eesti kantri-grunge lipulaev TIIK teatab suurima rõõmuga, et kauaoodatud stuudioalbum “Jumala hea nali” on kuulamiseks valmis.

Hiiumaa juurtega omapärane bänd TIIK on äsja valmis saanud oma esimese kaua tehtud kauamängiva “Jumala hea nali”, mis sisaldab endas 13 erinevat pala, mida endaga igavesti kõrvaussina kaasas kanda. TIIK-i muusikas peituvad suured tunded ja tugevad meeleolud. Sirge seljaga elujaatav lõbus psühhomehanism on ääristatud imepeene morbiid-romantilise pintslipuudutusega.

“Tore on jätkata 75 Limited üritustesarjaga ning tuua esile värskeid Eesti artiste uue loominguga. Seekord esitleb oma uut albumit TIIK, kes on olnud ammu meie lemmik,” kommenteerib Sveta Baari eestvedaja Madleen Teetsov-Faulkner.

“TIIK oma rohelistes vetes on parvetanud albumiranda ning meil on ülimalt hea meel seda esitleda Sveta Baaris,” lisab bänd kollektiivselt.

TIIK koosseisu kuuluvad Kapten, Müstik, Prohvet, Doktor, Kroonik ning Tu-Tuhkatriinu. Klahvidel taustajõud Moneywald ja helirežii Peeter Salmela. Enamik koosseisust on uuele publikule tuttav kunagisest Giuseppe Perverdi Big Band’ist.

TIIK esitleb oma uut albumit 15. juulil Sveta Baaris 75 Limited Live üritustesarja raames.

Kuula ja lae album alla Bandcampist:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.