SÄMI HILJUTI ILMUNUD KELMIKALE LOOLE “OLED KUUL” ON VALMIS SAANUD VINGE VIDEO!

Kuvatõmmis muusikavideost “OLED KUUL”

Mõne nädala eest koos plaadifirmaga Made in Baltics (Sony Music) välja tulnud sämi lugu “OLED KUUL” on teinud tugeva stardi ning üllatab nüüd publikut südamliku retrohõngulise videoga!

Produtsent Bert Prikenfeldiga koos valminud lugu “OLED KUUL” räägib vaiksest ja arglikust poisist, kes loo vältel aina enesekindlamaks muutub, tänaseks on see idee saanud ka väärilise visuaali. Säm ise ütleb, et muusikavideo loomeprotsess möödus väga ladusalt. “Mul tekkis režiiga kohene klapp – olime täielikult samal lainel. Ütlesin paar ideed, mis mul tekkinud olid ning ta teostas need veel paremini, kui ma oleks suutnud ette kujutada.” Video režii ning kaameratöö eest vastutas sedapuhku noor andekas filmitegija Markus Mikk.

Video on tugevalt inspireeritud kollektiivi Modern Talking esteetikast. “Tolleaegne ajastu kandis muusikavideos suur rolli. Pean ka mainima, et olen väga rahul valikuga teha osa videost jutustav. Eestis võiks sedasorti muusikavideosid rohkem olla, loodetavasti saab keegi sealt nüüd inspiratsiooni,” kommenteeris Säm veel kavalalt juurde.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.