📊 MUUSIKAPLANEEDI TOP 10: ESIKOHA VALLUTAS VILLEMDRILLEMI & ELINA BORNI ÜHINE LUGU “NIIEA”!

Elina Born ja villemdrillem (foto: Patrik Prints)

Kuumalainega näib praeguseks olevat ühel pool, kuid kindlasti tekitab mõnusa suvetunde räppar villemdrillemi ja lauljatar Elina Borni värske singel “niiea”, mis hääletati MuusikaPlaneedi TOP 10-s oma esimesel tabelinädalal otse liidrikohale!

Loo “niiea” muusika, sõnade ja produktsiooniga aitasid kaasa okeiokei poisid Karl Killing ja Gevin Niglas ning see kogus MuusikaPlaneedi pingerivis avanädalal 18,54% häältest. Elina Born on meie tabelit juhtinud varemgi – 2018. a. murdis tippu koos Jüri Pootsmanniga esitatud “Jagatud saladus” ning eelmisel aastal püsis kahel nädalal esimesel positsioonil singel “Tagasi me”. villemdrillem sai siin kuldmedali kaela esmakordselt. 

“Elinal on super hääl ja see sobis ideaalselt sellesse loosse kontrastiks,” kommenteeris villemdrillem laulu “niiea” ilmudes. “Ma ei julgenud temaga alguses ise ühendust võttagi, aga nüüd on hea meel, et ta kohe nõus oli.”

Elina Borni sõnul oli loo valmimise protsess väga loomulik ja koostöö sujus esimesest momendist. “”niiea” sobib ideaalselt saabuvasse suvesse – kruiisige autoga ja pange muss põhja,” soovitas lauljatar.

Nii nagu eelmisel nädalal, asub MP TOP 10 hõbemedalil ka sel korral Anne Veski hoogne singel “Nüüd”, mille on kirjutanud Ain Tammesson ja Kairi Kroon. “Laulu salvestamise ind tuli peale, kui esimesed kontserdid peale pausi said välja kuulutatud ja tekkis tunne, et “Nüüd” algab nagu elu uuesti ja kõik on uut energiat täis,” rääkis Veski loo avaldamise ajal MuusikaPlaneedile. Edetabelihundid on tõenäoliselt kursis, et meie pingerivis on praegu Annelt esindatud lausa kaks lugu – lisaks palale “Nüüd” ka tabeli veterani tiitlit hoidev “Imeväärne aeg”, millel kirjas 32 nädalat ja neljas koht. Popdiiva kahe loo vahele surus end kolmandaks rokibändi Sorus dramaatilise alatooniga singel “Läbi hundi silmade”

Viies ehk viimane edasipääseja on Ott Leplandi aktuaalne hitt “Lootuses”, mis siin korra ka esikohal ära käinud.  

 

MuusikaPlaneedi TOP 10 #260 (29. juuni):

1 UUS [1] villemdrillem x Elina Born “niiea” (18.54%)
2 (2) [3] Anne Veski “Nüüd” (14.79%)
3 (1) [13] Sorus “Läbi hundi silmade” (12.21%)
4 (3) [32] Anne Veski “Imeväärne aeg” (11.03%)
5 (5) [5] Ott Lepland “Lootuses” (9.86%) 

6 UUS [1] nublu “1-2” (9.15%)
7 UUS [1] Jaagup Tuisk “miinusprojekt” (7.98%)
8 (4) [2] Jaanus Saks & Johanna Randmann “Prada” (7.51%)
9 UUS [1] STEFAN “Oh My God” (4.93%)
10 UUS [1] SHANON “Siia ma jään” (3.99%)

Hääli: 426 (aitäh!)

Nagu reeglid ette näevad, pääsevad edasi esiviisikusse hääletatud laulud ja neile asuvad konkurentsi pakkuma viis uustulnukat:

∙ Ines “Kõik mis tahta võin”
∙ Kenneth Rüütli feat. Maia Vahtramäe “Jälgedes liiv”
∙ Miljardid “Ma luban, et ma muutun”
∙ N.O.O.B “Valguskiirusel”
∙ Naised Köögis & Silver Sepp “Las me õitseme”

Värske gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ja läheb lukku pühapäeval, 5. juulil kell 23.59. Tuld! 🔥

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.