ELMARI TOP 10: INGER KUKUTAS OTT LEPLANDI ESIKOHALT

INGER

Laupäeval läks raadios Elmar eetrisse värske Eesti lugude edetabel, kus vahetus liider – kaks nädalat pingerivi juhtinud Ott Leplandi singel “Lootuses” taandus teiseks, sest juhtohjad võttis enda kätte INGERi esitatud “Playing Games”

INGERi “Playing Games” on esimene ingliskeelne lugu, mis sel aastal Elmari tabeli tippu jõudis. Viimati maandus ingliskeelne laul TOP 10-s liidrikohale eelmise aasta kevadel ja selleks oli Victor Crone eurolugu “Storm”.   

INGER on kommenteerinud: “”Playing Games” räägib armastusest kui mängust, mida sümboliseerivad muusikavideos mängukaardid. Tõelise armastuse leidmine võib olla pikk retk ning vahel võib sinna teele sattuda takistusi ja tunnetega mängimist. Muusikavideos otsin mina seda armastust, kuid satun selle mängu ohvriks.”

Laul valmis koos noore hitimeistri Karl-Ander Reismanniga, kelle kaasabil sündis ka Elmari tabelis hõbemedalile langenud pala “Lootuses”, mis kuulub Ott Leplandi repertuaari. “Laulu sõnum on emotsionaalne ja inspireeritud elust enesest. Olen kindel, et nii mõnigi kuulaja tunneb sõnade sisus ära momente ja mõtteid oma enda elust ja kogemustest. Laulu sõnumi eesmärk ongi tõdeda, et isegi kui elu annab meile vahel mõtlemapanevaid õppetunde, siis on meie kohus need omandada ning minna edasi targema ja tugevamana,” rääkis Ott Lepland singli ilmudes.  

Esikolmikule paneb punkti eelmisel nädalal uue tulijana viienda koha hõivanud reketi, Liis Lemsalu ja Avoid Dave’i koostööna sündinud “Magad vä?”, mille muusikavideo filmiti Kolga mõisas, kus võeti 2018. a. lõpus üles ka Karl-Erik Taukari video “Need read”.

PS! Eesti lugude edetabel läks nüüd suvepuhkusele ja on raadios Elmar tagasi augustis!

 

Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (27. juuni):

1 (2) [3] INGER “Playing Games”
2 (1) [5] Ott Lepland “Lootuses”
3 (5) [2] reket feat. Liis Lemsalu & Avoid Dave “Magad vä?”
4 (3) [11] Trad.Attack! feat. Vaiko Eplik “Armasta mind” [Tabeli veteran]
5 (6) [3] Synne Valtri Band “Levist väljas”
6 (7) [2] Uku Suviste “Müüdud ja pakitud”
7 (4) [9] Köömes & TTÜ Kammerkoor “Maria”
8 UUS [1] 5Miinust “Peo lõpp”
9 UUS [1] Laura Põldvere “On meie aeg”
10 (10) [6] Getter Jaani “Mitu mind”

Tabelist väljas: 1) Curly Strings “Mind nad kätte ei saa” (11 nädalat tabelis, jõudes ühel korral ka esikohale); 2) Karl Madis feat. Lee Oskar “Headus võidab kurja” (3 nädalat pingerivis, kahel korral #7).

Kuna juulikuus edetabelit ei avaldata, ei esitletud seekord ka võimalikke uusi tulijaid järgmiseks korraks.

Saate kordus raadios Elmar pühapäeval, 28. juunil kell 17.00.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.