“SUVEREPORTERI” TOP 10: UKU SUVISTE ON KOLMANDAT NÄDALAT JÄRJEST ESIKOHAL, TABELI VETERAN TRAFFIC LENDAS PAREMATE SEAST VÄLJA

Uku Suviste hääletati Kanal 2 uudistemagasini “Suvereporter” muusikatabelis Eesti TOP 10 kolmandat nädalat järjest esikohale. Laulu “Müüdud ja pakitud” viis valmis artistil koos produtsent Karl-Ander Reismanniga (kellel oli 25. juunil sünnipäev, palju õnne!) ning loo sõnade autor on ansambli Smilers ninamees Hendrik Sal-Saller. 

Singli “Müüdud ja pakitud” muusikavideo filmiti Lõuna-Eestis Vastse-Roosas, mille lähistel võeti üles ka linateos “Tõde ja õigus” ja seda on tänaseks YouTube’is vaadatud 99 000 korda. Uku Suviste on kommenteerinud: “Olen alati soovinud teha midagi tantsulist ning selle looga avanes see võimalus. Samuti olen unistanud filmida video kaunis sünnipaiga lähedases Lõuna-Eesti looduses.”

Eesti TOP 10 hõbemedalile jõudis uus tulija – kunagise menubändi Nexus liikme Heleni soolosingel “Peegelpildis”, mis kirjutati esialgu inglise keeles ning kuuldavasti oli tükk tegu, et see eesti keelde saada. “Lugu valmis eriolukorra ajal kuu jooksul ja räägib inimsuhete väärtusest,” selgitas Helen. “Kuidas me üksteist peegeldame nii tunnetelt kui emotsioonidelt. Kuidas me arvame, et tunneme kedagi nii hästi aga olukorrast sunnituna olles koos pikka aega, hakkame rohkem mõtlema ja tõdema, kuidas me kõik oleme üksteise peegeldused ja mida me tahame edasi anda oma käitumisega.”

Kanal 2 musatabeli kolmas koht kuulub kolmandat nädalat järjest Andres Kõpperi ehk NOËP’i singlile “Young Boy”, mille andis välja Saksa plaadifirma Humming Records. Lugu toetab lahe post-apokalüptilist maailma kujutav animeeritud video, kus kodurobot Bob tšillib post-apokalüptilises Tallinnas. Kui Sa pole veel videot näinud, vaata YouTube’ist! 🙂

Väärib märkimist, et 26 (!) nädalat paremate seas olnud ansambli Traffic hitt “Üks kord veel” langes viiendalt positsioonilt kaheksandaks ja kukub seega nüüd Eesti TOP 10 tabelist välja. Muide, raadiojaama Sky Plus kodulehel on 28. juuni õhtuni käimas võistlus, kus tuleb sellest loost katkendit laulda, see üles filmida ja Sky Plusile saata ning kõige lahedamatest lauludest sünnib suur muusikavideo. Kõigi osalejate vahel läheb loosi Trafficu privaatkontsert, nii et kui huvi, saab lähemalt lugeda siit!

 

Kanal 2 saate “Suvereporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (26. juuni):

1 (1) [3] Uku Suviste “Müüdud ja pakitud”
2 UUS [1] Helen “Peegelpildis”
3 (3) [4] NOËP “Young Boy”
4 (2) [16] Tanel Padar “Sinu aeg”
5 (4) [8] Daniel Levi “Uncle John”
6 UUS [1] STEFAN “Oh my God”
7 (6) [10] nublu “Croissantid”

8 (5) [26] Traffic “Üks kord veel”
9 (7) [5] INGER “Playing Games”
10 UUS [1] Maria Stuart “Sinuga koos”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord astuvad võistlustulle:

∙ Kenneth Rüütli feat. Maia Vahtramäe “Jälgedes liiv”
∙ LeHANNA “Juuni juuli august”
∙ nublu “1-2”

Järgmist pingerivi saab aidata kokku panna siin. Kõikide vahel, kes juunikuus käivad Eesti TOP 10 lehel hääletamas loositakse viienda seeria Apple Watch nutikell!

Vanu edetabeleid sirvides selgub, et täpselt aasta tagasi lendas Kanal 2 muusikatabelis esikohale Germani esitatud “Kuum”, kahe aasta eest vallutas pingerea Black Velveti lugu “Väravad” ning 2017. a. oli #1 Cityflash feat. Laura-Ly “Don’t Leave Me”. 2016. aasta 26. nädala esikoht kuulus aga Getter Jaani, Grete Paia & Uku Suviste ühisele laulule “Teemant”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.