AUGUSTIS TOIMUV UUS FESTIVAL SACK VON SOUND TOOB SPETSIAALSEKS KONTSERDIKS KOKKU KRISTJAN JÄRVI JA NOËP’I

NOËP ja ÜENSO (foto: Johan Hallimäe)

Aeg on planeerida suvesündmuste külastusi! Saku üllatab 22. augustil Sack von Sound nimelise festivaliga, kus esinevad suursuguse erikontserdiga Kristjan Järvi ja NOËP, Pop’n’Rock’n’Jazz kontserdiga Maarja, Sal-Saller ja Tafenau ning viimasel ajal palju laineid löönud andekas Rita Ray. Kõikidele kontsertidele on piiratud arv pileteid.

“Sellel suvel oleme võtnud eesmärgiks luua mälestusi, mis kestavad. Kuigi algsed plaanid olid suuremad, võtame kõik samm-sammult ning kõigi tervise huvides oleme piiranud ka külastajate arvu. Hea muusika ja kontsertide nautimine on siiski kõige olulisem ja meil on hea meel, et saame festivaliplaanidega edasi minna,” sõnab Sack von Soundi peakorraldaja Tõnno Piigli.

Saku mõisa pargis toimuv Sack von Sound on täis muusikat, hubaseid kohvikuid ja tegevusi igale eale. Külla on oodatud nii kohalikud kui ka külalised, kes peavad lugu kvaliteedist, traditsioonidest ja heast muusikast. Ainulaadne iidsete tammedega park, mõisa väärikus, mitmekülge muusika, tegevused, kvaliteetne söök ja jook, esteetiliselt nauditavad erilahendused – kõik selleks, et külastajad taasavastaksid mõisapargi melu ja oleksid saadud elamuse võrra rikkamad.

“Iga esineja on programmi valitud väga hoolikalt. Eriline heameel on muidugi suurejoonelise Kristjan Järvi ja NOËP’i erikontserdi üle. See saab olema põnev kogemus,” lisab Piigli. Erikontserdil juhatab Järvi Üle-Eestilist Noorte Sümfooniaorkestrit. Pop’n’Rock’n’Jazz kontserti koos Maarja, Hendrik Sal-Salleri ja Raivo Tafenauga esitleb TAFF Club. Noore andeka soulitari Rita Ray kontserti esitleb festival Jazzkaar.

Kontsertidele müüakse piiratud arv pileteid Piletilevis. Praeguste kehtivate piirangutega kahjuks kõigile pääsmeid jätkuda ei pruugi. Festival toimub kaunis Saku mõisa pargis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.