“SUVEREPORTERI” TOP 10: TANEL PADARI LAUL “SINU AEG” HÄÄLETATI KUUENDAT KORDA ESIMESEKS!

Kanal 2 uudistemagasin kannab sellest nädalast taas nime “Suvereporter”, kuid saate muusikatabeli esinumber pole muutunud – selleks on jätkuvalt Tanel Padari esitatud “Sinu aeg”.

Singlile “Sinu aeg” kirjutasid viisi Tanel Padar, Oliver Rõõmus ja Joonatan Siiman ning Aapo Ilvese loodud tekstil on hea soovitus – tuleb võtta aega iseendale! Nädalaid on lool “Suvereporteri” tabelis kirjas 13, esikohti teenitud 6. Igati korralik tulemus!

Joonelt teisele kohale on tabelis põrutanud NOËP’i uus hitt “Young Boy”, mille andis välja Saksa plaadifirma Humming Records. Lugu toetab eriline post-apokalüptilist maailma kujutav animeeritud video, kus kodurobot Bob tšillib post-apokalüptilises Tallinnas ja seda on kahe nädala jooksul YouTube’is vaadatud üle 160 000 korra.

Kolmandalt positsioonilt leiame edetabeli veterani – Eesti Laul 2020 finaalis viiendale kohale tulnud poprokk bändi Traffic loo “Üks kord veel”. Ansambli solist Silver Laas kommenteeris singli ilmudes laulu sõnumit järgmiselt: “Peale lahkuminekut hakkad kahtlema, kas see oli ikka õige otsus. Mõtled, et kui oleks üks kord veel koos, oleks ehk selgem see pilt. Samas üks kord veel on ka see, et Stig [Rästa] on Trafficuga üle mitme aasta [Eesti Laulu] laval.” 

Peale NOËP’i uusi tulijaid edasipääsevasse TOP 7-sse ei mahtunudki, seega jäi tabelitee väga lühikeseks reketi, Liis Lemsalu & Avoid Dave’i koostööle “Magad vä?” (#8) ning Synne Valtri Bandi hoogsale singlile “Levist väljas” (#10). 

 

Kanal 2 saate “Suvereporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (5. juuni):

1 (1) [13] Tanel Padar “Sinu aeg”
2 UUS [1] NOËP “Young Boy”
3 (6) [23] Traffic “Üks kord veel”
4 (4) [20] Black Velvet & Koit Toome “2020”
5 (5) [5] Daniel Levi “Uncle John”
6 (3) [7] nublu “Croissantid”
7 (2) [2] INGER “Playing Games”

8 UUS [1] reket feat. Liis Lemsalu & Avoid Dave “Magad vä?”
9 (7) [2] Hellad Velled “Seikleja laul”
10 UUS [1] Synne Valtri Band “Levist väljas”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord astuvad võistlustulle:

∙ Fööniks “Minu jaoks parim”
∙ INGA “Kohe olen seal”
∙ Uku Suviste “Müüdud ja pakitud”

Järgmist pingerivi saab aidata kokku panna siin. Kõikide vahel, kes juunikuus käivad Eesti TOP 10 lehel hääletamas loositakse viienda seeria Apple Watch nutikell!

Kui lõpetuseks Kanal 2 vanemaid tabeleid meenutada, siis täpselt aasta tagasi keerles uuena esikohale Laura Põldvere lugu “Keerleme” ja hiljutised uudised lauljatari kohta räägivad, et esmaspäeval, 8. juunil tuleb tal välja singel nimega “On meie aeg”. 2018. aasta juunikuu alguses asus Eesti TOP 10 tipus Shanoni esitatud “Nüüd on see käes”, 2017. a. Smilersi “Hipisuvi” ning 2016. aastal võttis esikoha enda alla Ott Leplandi “Sinine safiir”, mida inspireerisid kirjutama suvi, suvised seiklused ning hetked, mida nautida koos oma sõpradega:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.