INTSIKURMU FESTIVAL TOIMUB SEEKORD EESTIMAA KODUDES!

Intsikurmu Festival, sellisel moel nagu me seda viimased 7 aastat nautinud oleme, lükkub eriolukorra tõttu järgmisesse aastasse ning toimub taas armastatud kujul 2021. aastal 6.- 7. augustil.

Kiirelt muutuvas maailmas tuleb ka kiirelt kohaneda ning innovaatiliselt mõelda, mistõttu leidsid festivali korraldajad viisi, kuidas Intsikurmu sõpru siiski ka sel suvel hea elamusega kostitada. Selleks sündis digikultuuriaastale vääriline sündmus – Intsikurmu Telefestival!

Festivali ruumi mõiste laieneb

Tänavu korraldatakse üritus teisiti. Intsikurmu nautimiseks ei pea sel suvel Põlvasse sõitma, vaid festival tuleb koju kätte. Eesti artistidest koosnev muusikaline elamus Sinu teleris leiab aset 7. ja 8. augustil. Koostöös juba Instikurmule tuntud partneritega, tuuakse publikuni kogu festivali melu, kuid seda uudsel ja tänasele päevale sobilikul moel, riskimata külastajate tervise ja heaoluga. Oodata on nii värsket muusikat, legendaarset Lastekurmut kui ka meeliülendavaid toiduelamusi. Ehedad emotsioonid ja võimsad live-esitused otse Põlva ürgmetsast tuuakse kodudesse koostöös Telia Eestiga. Artiste jagub kolmele lavale ning elamusi nii lavalt kui greenroom’ist vahendab õhtujuht.

Intsikurmu Festivali looja Martin Ruus uue kontsptsiooni sünnist: “Nii nagu kõik teised festivalid, seisime ka meie silmitsi probleemiga, kuidas pakkuda festivali külastajatele meeliülendavat kogemust, terviseriske võtmata. Mõistsime, et peame mugavustsoonist välja astuma ja veelgi loovamalt tegutsema. Kuna on digikultuuriaasta, liikusid ka mõtted selles suunas…”

Intsikurmu Telefestivali piletid tulevad müügile juulis

Kõik algselt Põlvas toimuma pidanud Instikurmu Festivali 2020. a. tarvis ostetud piletid kehtivad vaikimisi sündmuse uuel toimumisajal 6.-7. augustil 2021. aastal.

Festivali korraldajad kutsuvad üles kõiki Instikurmu Festivali passi soetanud inimesi piletit mitte tagasi müüma ja säilitama see järgmise aasta ürituseks. Festivalikülastaja ise midagi tegema ei pea, sest 2020. aasta pilet kehtib automaatselt 2021. a. festivalil. Kel on soov siiski pilet tagastada, saab seda teha läbi Ticketeri veebikeskkonna 14 kalendripäeva jooksul.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.