📊 MUUSIKAPLANEEDI TOP 10: ANSAMBEL SORUS NOPPIS TAASKORD KULDMEDALI

Sorus

Päev tavapärasest hiljem rullub lahti MuusikaPlaneedi iganädalane TOP 10, mis kannab järjekorranumbrit 255. Selle pani kinni ansambel Sorus, singliga “Läbi hundi silmade”, mis korjas eelmisel nädalal avatud olnud gallupis 23,1% häältest.

Soruse lugu räägib meie esivanematest, kes on pidanud mitmeid sajandeid ebaõiglust taluma. “Aga muretsemiseks pole põhjust, sest nagu igal muinasjutul on õnnelik lõpp, on nii ka sellel loo puhul, kuna esivanemad saavad lõpuks koju tagasi,” kommenteeris rockbänd singli ilmudes. Muide, “Läbi hundi silmade” asub pingerea tipus seitsmendat korda ja täpselt sama palju kordi tõsteti siin liidrikohale kollektiivi eelmise aasta hitt “Maskid”. Kumb pala osutub võidukamaks või jäävad need esikohtade arvestuses pidama samale pulgale? Elame-näeme!

Juba 27 nädalat on paremate seas keerelnud Anne Veski esitatud “Imeväärne aeg”, millele kuulub 19,31 protsendiga hõbemedal. Muide, just tänasest, 19. maist on taas avatud Maarjamäe loss, kus üleval näitus Anne Veski loominguteega. Näha saab glamuurseid lavakostüüme ning muud lauljanna töise elu juurde kuuluvat. Nii et kes pole veel näitust näinud, siis miks mitte seda lähiajal külastada!

Kolmandaks upitas end MP TOP Kümnes mõminaräppar nublu, kes võitis eelmisel nädalal Eesti hip-hop auhindadel lausa kolm auhinda – kategooriates aasta artist, aasta muusikavideo (“für Oksana” koos Gameboy Tetrisega) ja aasta lugu (“(Ei ole) aluspükse” koos 5Miinusega). Mehe praegune aktuaalne hitt on loomulikult “Croissantid” ja kuigi nublu on viimasel ajal mitmeid kordi vihjanud debüütplaadi tegemisele, on selle ilmumisaeg endiselt küsimärgi all. Küllap see tuleb välja ootamatult, nagu räppari loomingule kombeks. 

 

MuusikaPlaneedi TOP 10 #255 (19. mai):

1 (1) [8] Sorus “Läbi hundi silmade” (23.1%)
2 (2) [27] Anne Veski “Imeväärne aeg” (19.31%)
3 (4) [5] nublu “Croissantid” (16.55%)
4 (3) [2] Getter Jaani “Mitu mind” (13.45%)
5 (5) [2] TIDAL DUNES “Drag Race” (8.62%)

6 UUS [1] Lexsoul Dancemachine feat. Cory Wong “Money” (6.21%)
7 UUS [1] Tarvo Madsen “Keegi teine” (4.83%)
8-9 UUS [1] Köömes “Vari” (3.1%)
= UUS [1] OLLIE feat. Mariliis Jõgeva “Paradise” (3.1%)
10 UUS [1] Elina Nechayeva “To The Mother” (1.72%)

Hääli: 290 (aitäh!)

Reeglite kohaselt pääsevad igal nädalal edasi esiviisikusse hääletatud laulud ja neile asuvad konkurentsi pakkuma viis uustulnukat. Seekord astuvad võistlustulle ainult mehed!

∙ Clicherik & Mäx “Ei skoori” 
∙ Hellad Velled “Seikleja laul”
∙ Levski “Desires”
∙ marp$ “Botased” 
∙ Ott Lepland “Lootuses”

Värske gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ja läheb lukku pühapäeval, 24. mail kell 23.59. Tuld! 🔥

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.