ELMARI TOP 10: CURLY STRINGS TEGI TRAD.ATTACK!’ILE SÄRU, TABELI ESIKOHA VALLUTAS TÕESTISÜNDINUD LOOL PÕHINEV LAUL “MIND NAD KÄTTE EI SAA”

Curly Strings (foto: Jaanus Tepomees)

Raadio Elmar koostatud värskes Eesti lugude edetabelis on taas vahetunud liider! Pärast kahenädalast varitsemist hõbemedalil sai kulla ansambli Curly Strings esitatud laul “Mind nad kätte ei saa”.

Neljaliikmelise Curly Stringsi aktuaalne singel räägib tõestisündinud loo noorest mehest, kes imekombel pääseb 1949. aasta märtsiküüditamisest Siberisse ja nagu ansambel on selgitanud, oli see noormees Eeva Talsi vanaisa Aksel Herbert Lindal. Muide, täna jagas bänd fännidega suurepärast uudist selle kohta, et neilt ja nende sõpradelt on mai lõpus oodata ühist heategevuslikku lastelaulude plaati, mille valmimisele saab anda hoogu siitkaudu!  

Eelmise nädalala Eesti TOP 10 võidulugu “Armasta mind” peab seekord leppima teise kohaga. Loo esitajateks Trad.Attack! ja Vaiko Eplik ning tegu on armastuse loitsuga, mille sõnad on üles tähendatud 1963. aastal Häädemeeste kihelkonnast. Kas albumilt “Make Your Move” pärit pala on ühe esikohaga rahul või ronib tippu tagasi, näitab aeg! 

Kolmandast positsioonist hoiab kõvasti kinni Tanel Padari singel “Sinu aeg”, mis sündis mitmete muusikute koostööna ja sellel täitus äsja YouTube’is 100 000 kuulamist. Padar on kommenteerinud, et talle meeldib flirtida erinevate stiilidega ning lõppversioon on paljuski mõjutatud laulu tekstist, mille pani kirja Aapo Ilves. Laulu viisi autorid on Tanel Padar, Oliver Rõõmus ja Joonatan Siiman. 

Olgu veel mainitud, et Elmari topis on kohad sisse võtnud ka kolm koroonateemalist laulu. Millised? Ürita mõistatada ja leia need allpool olevast edetabelist! 

 

Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (9. mai):

1 (2) [5] Curly Strings “Mind nad kätte ei saa”
2 (1) [4] Trad.Attack! feat. Vaiko Eplik “Armasta mind”
3 (3) [8] Tanel Padar “Sinu aeg”
4 (5) [3] Jarek Kasar “2 m”
5 (6) [2] nublu “croissantid”
6 (7) [2] Köömes & TTÜ Kammerkoor “Maria”
7 (4) [9] Karl-Erik Taukar “Kuule”
8 UUS [1] Grete Paia “Maru”
9 UUS [1] Merlyn Uusküla “Kaks meetrit”
10 (9) [6] Angus “Mees, kes keerutanud plaati”

Edetabelist väljas: 1) Marek Sadam & Martin Trudnikov “Me saame sellest üle” (3 nädalat tabelis, parim koht: #7); 2) Gerli Padar & Cathouse Radio “Abielunaise blues” (4 nädalat, kõrgeim koht: #8).

Laulud, mis võivad tabeliga liituda järgmisel nädalal: 1) Terminaator “Tavaline tüdruk”; 2) Laura Junson “Laul armastusest”.

Saate kordus raadios Elmar pühapäeval, 10. mail kell 17.00.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.